O nas

Wspieramy eCommerce i zwiększamy sprzedaż.
Specjalizujemy się w eCommerce co jest nie tylko naszą pracą, ale i pasją. Jesteśmy praktykami biznesu ponieważ posiadamy również własne sklepy internetowe. To sprawia, że znamy potrzeby właścicieli sklepów internetowych tych mniejszych jak i tych większych. Nie jesteśmy typową agencją interaktywną, dostarczamy usługi w zupełnie nowej formule, która skutecznie podnosi sprzedaż naszych klinetów.

Najnowsze artykuły

Tworzymy e-sklepy i zwiększamy sprzedaż

biuro@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

0
  • Brak produktów w koszyku
Top

Listy kontrolne eCommerce

Influencerzy na Instagramie

 

Bardzo często influencerzy stanowią pierwsze źródło informacji o produktach, dlatego też istotne jest to, z kim nawiążesz współpracę. Warto poświęcić chwilę uwagi na analizę konta potencjalnego influencera, tak aby mieć pewność, że nasza usługa lub produkt będzie reklamowany  w sposób odpowiedni. Zobacz, na co warto zwrócić szczególną uwagę wybierając influencera.

SEO checklista

 

Pozycjonowanie strony ma niezmiernie istotny wpływ na sukces Twojej firmy. Warto zatem wdrożyć odpowiednie działania, które przyczynią się do optymalizacji witryny pod względem wyszukiwarek. Przystępując do działań pamiętaj, że SEO to proces, który wymaga sporo czasu oraz wytrwałości. Lista kontrolna SEO uwzględnia działania, które pomogą Ci odpowiednio pozycjonować stronę, dając możliwości na dotarcie do większej ilości odbiorców i pozyskanie nowych klientów.