Natsana x Brand Active – Nature Love zaPlusowało!

Natsana x Brand Active - Nature Love zaPlusowało!

Przedstawiamy zupełnie nowy sklep Shopify Plus dla NATURE LOVE – raju dla osób, które cenią swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zakupy naturalnych suplementów zdrowotnych były proste, niczym zaparzenie ziołowej herbaty ekspresowej.

 

Cel

Nature Love, jako marka własna firmy Natsana, ma na celu dostarczanie najwyższej jakości suplementów zdrowotnych na rynku niemieckim. Aby podnieść poziom doświadczeń zakupowych, sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku oraz przygotować się pod ekspansję zagraniczną, firma wybrała Shopify Plus jako platformę dla swojego nowego flagowego sklepu.

 

Implementacja Shopify Plus

Ponad 1000 roboczogodzin w ciągu niecałych 3 miesięcy, aby zdążyć z otwarciem w terminie?
Shopify jest chwalony przez wiele firm ze względu na relatywnie krótki czas wdrożenia MVP i nature-love.de jest tego namacalnym przykładem!
Bliska i wielopoziomowa współpraca z Natsana oparta na relacji partnerskiej pozwoliła nam spełnić wszystkie założenia wobec nowego sklepu i stworzyć dalszy plan rozwoju serwisu.

 

Magia Shopify Plus w tym przypadku to nie tylko atrakcyjność wizualna, to także płynna integracja najnowszych technologii wybranych przez Natsana, tak aby zwiększyć komfort użytkowania:

 

  • kompleksowa integracja z systemem ERP aby uzyskać dostęp do produktów;
  • zastąpienie zewnętrznych aplikacji natywnymi funkcjonalnościami Shopify Plus w celu zwiększenia szybkości i zmniejszenia wydatków;
  • poprawa wydajności serwisu;
  • Chcesz dowiedzieć się więcej? – Już wkrótce pełne case study!

 

Efekty

Nowy sklep Nature Love oferuje m.in. krótkie czasy ładowania oraz responsywność mobilną. Naszym głównym celem było zaprojektowanie sklepu, który przede wszystkim nie przeszkadza klientowi w dokonywaniu zakupów.

 

Ta współpraca to dopiero początek przygody Nature Love z Shopify i dlatego jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy brać udział w tym projekcie od samego początku.

 

Elastyczność i skalowalność Shopify daje zbyt wiele możliwości aby zatrzymać się w tym miejscu!

Jakub Sakowski
Konsultant biznesowy e-commerce, lider zespołu, ekspert SaaS i mówca publiczny @Brand Active. Po godzinach maniak sportów wytrzymałościowych. Wykorzystuje 8-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów SaaS i usług biznesowych doradzając branży e-commerce, jak wybrać właściwą ścieżkę technologiczną, aby zbudować zrównoważony i stabilny biznes online. Moja supermoc? Mówię po włosku :)

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Shopify Headless - wszystko co warto o nim wiedzieć

Gdy współczesne firmy e-commerce dążą do zapewnienia najwyższej jakości doświadczenia dla swoich klientów, technologia “headless” staje się kluczem do osiągnięcia tego celu. W tym artykule przyjrzymy się, jak Shopify pozwala na wdrożenie podejścia “headless” w handlu elektronicznym.   Przewodnik ten poprowadzi Cię przez kluczowe zagadnienia związane z konceptem “headless” w kontekście Shopify. Dowiesz się, czym ...
24.10.2023
Czytaj więcej Strzałka

Shopify Liquid – informacje dla początkujących

Tworząc sklep internetowy na platformie Shopify, zaczynamy od wyboru odpowiedniego dla naszego sklepu szablonu. Szablon definiuje wygląd, działanie i układ sklepu. Odpowiednio dobrany szablon ma duży wpływ na postrzeganie naszego sklepu przez klientów. Szablony Shopify budowane są za pomocą technologii webowych takich jak HTML, CSS, JavaScript oraz przede wszystkim przy użyciu języka szablonów Shopify Liquid. ...
28.02.2023
Czytaj więcej Strzałka