Sklep internetowy na Shopify

Partner Shopify

Jako Partner Shopify, tworzymy sklepy internetowe na Shopify, doradzamy i pomagamy uruchomić sprzedaż zagranicą i w Polsce. Shopify to najpopularniejsza na świecie platforma sklepowa SaaS. Na wszystkich kontynentach każdego dnia odbywają się na niej milionowe transakcje. Shopify w Polsce dopiero raczkuje i dla e-sprzedawców jest jeszcze mało znany. Jako agencja e-commerce Brand Active, widząc jak rozwija się globalna sprzedaż i mając na uwadze doskonałość narzędzia Shopify, nawiązaliśmy współprace z Shopify i jako ich partner na polskim rynku z powodzeniem wdrażamy sklepy internetowe oraz pomagamy firmom w ekspansji zagranicznej. Struktura sklepów internetowych Shopify jest na bardzo wysokim poziomie UX, dostosowana do światowych trendów, co jest ogromną przewagą już na starcie rozpoczęcia sprzedaży. W zestawieniu z tym jak mało polskich sklepów korzysta z tej platformy, uważamy, że jest to idealny moment na zaufanie Shopify. Pomożemy Ci założyć sklep z uwzględnieniem: polskie płatności Shopify, tłumaczenie na język polski, ogólna konfiguracja, konfiguracja dostaw, dostosowanie wyglądu, podłączenie narzędzi marketingowych. Następnie jeśli będziesz gotów rozpoczniemy promowanie sklepu, niezależnie czy chcesz sprzedawać tylko w Polsce czy również zagranicą- do czego gorąco zachęcamy.

Services Shopify

Co ostatnio zrobiliśmy?

Projektujemy, konfigurujemy i wdrażamy sklepy na platformie sprzedażowej Shopify. Sprawdź nasze ostatnie realizacje.

Development Shopify

Decathlon

To międzynarodowa firma łącząca pasję do sportu i innowacje o zasięgu globalnym. W tym projekcie wdrożyliśmy nowy wygląd strony Decathlon Rent, która umożliwia wypożyczanie sprzętu sportowego i przetestowanie go przed zakupem.

Shopify Plus

La Perla

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych klinik medycyny estetycznej w Polsce, dla której wdrożyliśmy i skonfigurowaliśmy sklep z ich dedykowanymi produktami Beauty Box. Sklep powstał z myślą o kilku rynkach zagranicznych.

Design Shopify

Lestello

To wiodący producent produktów zbożowych, dla którego w ramach współpracy przygotowaliśmy strategię rozwoju marki, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy jako nowe źródło sprzedaży.

ZAŁÓŻ BEZPŁATNY TRIAL I ODKRYJ POTENCJAŁ

PLATFORMY, KTÓRĄ WYBRAŁY MILIONY KLIENTÓW!

Rozpocznij

Z naszych usług korzystają również

Luxury fashion
Decathlon
Max electro
Biobabalscy
Ruch
Ibra
Klinika La perla
Mandel
Services Shopify

Nasze usługi Shopify

Uruchamianie i konfiguracja

Uruchomienie i konfiguracja

Wdrażamy sklepy Shopify, zajmujemy się konfiguracją globalną (płatności, dostawy, powiadomienia), uruchamiany sklepy gotowe od pierwszej chwili na przyjmowanie zamówień

 Integracja kuriera z Shopify

Integracja kuriera z Shopify

Integrujemy sklepy Shopify z popularnymi firmami przewozowymi. Dostarczamy również rozwiązania oparte o system BaseLinker.

Integracja z Paczkomatami

Integracja z Paczkomatami

Przygotowaliśmy dedykowaną integrację z Paczkomatami Inpost, która pozwala połączyć sklep Shopify z tą formą dostaw.

Integracja płatności

Integracja płatności

Dla naszych klientów dostarczamy integrację z popularnymi formami płatności, świadcząc wsparcie w zakresie m.in. Przelewy24 czy Blue Media.

Integracja z PIM

Integracja z PIM

Łączymy sklepy z Shopify z systemami PIM w celu maksymalnego zoptymalizowania i zautomatyzowania przekazywania informacji o produktach.

 Integracja z marketplace

Integracja z marketplace

Tworzymy połączenie między Shopify a popularnymi platformami marketplace - Amazon i eBay. Dokonujemy konfiguracji i weryfikacji płynności połączenia.

Tłumaczenia

Tłumaczenia

Dostarczamy pełne tłumaczenia sklepu Shopify na język polski, tj. layout, powiadomienia systemowe, komunikaty. Współpracujemy z biurem tłumaczeń, które tłumaczy sklepy na kilkadziesiąt różnych języków.

Legalizacja Shopify

Legalizacja Shopify

Świadczymy wsparcie z zakresu dostarczenia pełnej dokumentacji dla sklepu Shopify zgodnej z prawniczymi standardami oraz RODO.

Design Shopify

Dedykowane aplikacje

Szukasz rozwiązania niestandardowego? Zespół developerów Brand Active tworzy dedykowane aplikacja, szyte na miarę potrzeb klienta.

Technologia

Wdrażając sklepy Shopify, bazujemy na wskazanych językach programowania, łącząc całość z technologiami dostarczanymi przez developerów tego silnika sprzedażowego

Shopify Liquid Shopify Plus SCRIPTS Node js React

Marketing e-commerce

Dla naszych klientów świadczymy wsparcie marketingowe w zakresie Google Ads, Facebook Ads, SEO i e-mail marketingu, dostosowując je do nowoczesnych rozwiązań i możliwości Shopify.

Google Ads
Facebook Ads
SEO i pozycjonowanie
E-mail marketing

Jak rozwijamy Shopify w Polsce

Jako agencja zrzeszona w programie Shopify Partners stawiamy sobie za cel edukowanie i dzielenie się wiedzą specjalistów w zakresie funkcjonalności Shopify oraz nowinek z nim związanych. Udzielamy się na targach, organizujemy eventy i tworzymy przestrzeń dla rozmowy i dyskusji o Shopify.

Skontaktuj się i poznaj korzyści współpracy z Partnerem Shopify
Zadzwoń i zapytaj nas o dostępność tel. +48 17 770 73 96
lub wyślij przez formularz
Formularz kontaktowy


Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM