Zadzwoń i uzyskaj rabat na -100 zł miesięcznie

biuro@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top
 

Usługi dodatkowe

W każdej chwili możesz skorzystać z naszych usług dodatkowych

Facebook Marketing

Facebook jest potężnym narzędziem marketingowym, które znamy doskonale. Przeprowadzimy dla Ciebie kampanie Facebook Ads, skonfigurujemy posty sponsorowane, uruchomimy dynamiczny marketing czy przeprowadzimy ciekawy konkurs.

Marketing

Przygotujemy odpowiednią strategię marketingową, która od samego początku będzie generować sprzedaż.

Programista

Do dyspozycji będziesz miał programistę, które w razie potrzeby dokona modyfikacji wyglądu oraz skonfiguruje zaawansowne narzędzie.

Grafik

Twój sklep będzie na prawdę żył. Grafik, którego będziesz miał do dyspozycji zadba o świeże grafiki i banery promocyjne.

Hurtownie

Jeśli już masz hurtownie postaramy się o to, aby połączyć z nią Twój e-sklep. Nie martw się jeśli jeszcze nie masz dostawcy produktów ponieważ dysponujemy listą sprawdzonych hurtownii z różnych branż.

Wsparcie sprzedaży

Tak jak Tobie nam również zalezy, aby Twój sklep przynosił Ci korzyści, dlatego stale będziemy wspierać Twoje działania, podpowiadając, pomagając.

Szkolenia

Nasi eksperci prowadzą szkolenia z zarządzania e-sklepami, Ty jak nasz klinet będziesz mógł liczyć na nieograniczony dostęp do wiedzy oraz konsultacji.

Narzędzia

Udostępnimy Ci najlepsze narzędzia marketingowe i automatyzujące prace Twojego sklepu.

Kompleksowa obsługa

Szeroka gama możliwości, narzędzi i rozwiązań

Wdrażamy

W każdej chwili jesteśmy w stanie wdrożyć dodatkową usługę w Twoim sklepie internetowym. Czasami zdarza się, że taki krok zalecimy i największą dokładnością we współpracy z Tobą wprowadzimy nową usługę.

Monitorujemy

Na samym wdrożeniu nowej usługi nie kończy się. Stale monitorujemy nowe rozwiązania, tak aby przynosiły jak największą korzyść dla Twojego sklepu internetowego.

Optymalizujemy

W momencie kiedy mamy już przygotowane raporty z działań, które również otrzymujesz, wprowadzamy zmiany optymalizacyjne. Zależy nam na tym, aby dodatkowe usługi przyczyniały się do zwiększania Twoich dochodów.