Case Study - Bizuu

Bizuu to jedna z kluczowych polskich marek oferujących wysokiej klasy modę, powstającą zgodnie z ideą założycielek firmy, według której kobiety tworzą dla kobiet. W ebooku krok po kroku prezentujemy proces wykonanych prac wdrożeniowych podzielonych na trzy sfery: rozwojową, na którą składało się między innymi przeprowadzanie analiz i makietowanie, techniczną, uwzględniającą wdrożenie PIM, frontendu, konfiguracje i integracje oraz migracyjną, podczas których bazowaliśmy na możliwościach, jakie oferuje platforma Shopify Plus.

POBIERZ EBOOK
Case Study - Bizuu
Zawartość ebooka
Case Study - Bizuu

Zawartość ebooka

Ebook przedstawia i szeroko omawia konkretne etapy prac wdrożeniowych na platformie Shopify Plus dla marki Bizuu.

Całość składa się z 7 głównych rozdziałów, na których łamach poruszamy kwestie analizy przedwdrożeniowej, makietowania, wdrożenia i migracji SEO. Opisujemy również wykorzystane na potrzeby projektu funkcjonalności Shopify Plus z uwzględnieniem wykorzystanych aplikacji z Shopify App Store. Przybliżamy specyfikę autorskich aplikacji, które powstały w celu poprawy funkcjonalności sklepu, tj. InvoiceApp integrującą system ERP z Shopify Plus, umożliwiającą wygodne pobieranie dokumentów sprzedaży przez klientów końcowych z panelu klienta sklepu i ReturnApp - aplikację do zwrotów i wymian zakupionych towarów umożliwiającą łatwe generowanie listów przewozowych lub kodów zwrotu do paczkomatów InPost. Przedstawiamy też kwestie związane z wykorzystanymi narzędziami i systemami zewnętrznymi jak PIM Akeneo, czy ERP i Fulfillment. Na łamach ebooka zostały też opublikowane wypowiedzi specjalistów zaangażowanych do pracy nad projektem oraz przedstawicieli marki Bizuu.

O Ebooku

O Ebooku

Ponad 40 stron szeroko omówionych poszczególnych etapów prac wdrożeniowych na platformie Shopify Plus, opinie specjalistów zaangażowanych w projekt oraz Klienta

PLATFORMA SPRZEDAŻOWA

APLIKACJE
SHOPIFY PLUS

PROJEKT
I FUNKCJONALNOŚCI

SYSTEMY ZEWNĘTRZNE
I NARZĘDZIA

OPINIE SPECJALISTÓW
I KLIENTA

O Bizuu

Bizuu to marka powstała w 2010 roku z inicjatywy sióstr - Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak, które są nie tylko założycielkami firmy, ale i projektantkami zaangażowanymi w prace nad wyglądem każdej kolekcji.

Znakiem rozpoznawczym produktów marki Bizuu jest wysoka jakość materiałów sprowadzanych z Francji i Włoch, sygnowanie każdej linii kolekcji typowym dla firmy motywem nawiązującym do przesłania Girl Power, dbałość o detale, autorskie printy, intensywne kolory, motywy inspirowane naturą oraz połączenie aktualnych trendów z nowatorskimi rozwiązaniami, dzięki któremu modele dostępne w ofercie łączą kobiece stroje codzienne z eleganckimi zestawami idealnymi na wieczorne wyjścia.

ZOBACZ PODGLĄD
Czym jest Bizuu?

Autorzy ebooka

Piotr Znamiorowski

Piotr Znamirowski Head of Business Analysis

Od wielu lat prowadzi konsultacje i nadzór nad wdrożeniami oraz integracjami w obszarze e-commerce. Zawsze poszukuje sposobu optymalizacji i automatyzacji procesów IT. Poprzez bliski kontakt z developerami, klientami i ich projektami, optymalizuje i rozwija ich systemy ecommerce. Obecnie jest odpowiedzialny za przeprowadzenie analiz przedwdrożeniowych, budując architekturę przyszłych systemów e-commerce.

01 / 09
Tarik Andrukhiv
Tarik Andrukhiv

Tarik Andrukhiv Lead Senior R&D Full-Stack Developer

Od kilku lat związany ze światem programowania. Senior Full Stack Developer, lider deweloperów i specjalista R&D w Brand Active na co dzień korzystający z możliwości, jakie daje jeden z najpotężniejszych silników SaaS - Shopify. Wraz z zespołem przekracza wysokie standardy kodowania, aby zapewnić markom sukces na jak najwyższym poziomie.

02 / 09
Piotr Chrzan
Piotr Chrzan

Piotr Chrzan Lead Front-end Developer

Programista od kilku lat związany z branżą ecommerce wdraża rozwiązania w oparciu o platformę Shopify / Shopify Plus. Podąża za nowinkami technologicznymi w branży ecommerce i przy każdym projekcie stara się wprowadzać jak najwięcej nowych rozwiązań. W codziennej pracy zajmuje się konsultacjami przedwdrożeniowymi, wdrażaniem nowoczesnych sklepów opartych o platformę Shopify oraz koordynowaniem działania zespołu programistów.

03 / 09
Beata Wysocka
Beata Wysocka

Beata Wysocka SEO Specialist

W branży marketingu internetowego od 2015 roku. Aktualnie team-liderka działu SEO w Brand Active. Od ponad 2 lat skupiona wyłącznie na SEO dla branży e-commerce. Na co dzień nadzoruje projekty SEO działu oraz prowadzi własne. Zarządza i realizuje strategie SEO, przygotowuje oraz wdraża analizy i rekomendacje związane z optymalizacją stron oraz monitoruje efekty prowadzonych działań.

04 / 09
 Weronika Godek
 Weronika Godek

Weronika Godek UX/UI Designer

Projektuje sklepy internetowe od 2019 rok. Związana nie tylko z UX/ UI Designem. Zajmuje się również kreacjami grafik na potrzeby Social Media oraz DTP. Łączy najnowsze trendy z możliwościami, jakie daje platforma Shopify. Przy wdrożeniu każdego sklepu jest odpowiedzialna za analizę rynku i badanie konkurencji, makietowanie oraz projektowanie layoutu.

05 / 09
Piotr Powroźnik
Piotr Powroźnik

Piotr Powroźnik Front end developer

Front end developer z 3-letnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań webowych, począwszy od stron internetowych poprzez eCommerce aż do aplikacji webowych. Obecnie związany głównie z branżą eCommerce, a prawie od roku bezpośrednio z firmą Brand Active i technologią Shopify. Na co dzień zajmuje się rozwijaniem sklepów opartych o platformę Shopify, a także tworzy rozwiązania bazujące na technologii Vue.js.

06 / 09
Szczepan Machaj
Szczepan Machaj

Szczepan Machaj Lead PHP Developer

Lead PHP Developer z siedmioletnim doświadczeniem. Pasjonat programowania oraz bezpieczeństwa w IT. Realizuje aplikacje rozszerzające funkcjonalności Shopify oraz zajmuje się wdrażaniem, utrzymaniem PIM Akeneo, a także pisze connectory integrujące Akeneo z innymi systemami.

07 / 09
Jakub Szubart
Jakub Szubart

Jakub Szubart PHP Developer

Związany z branżą IT od 2019 roku. Programista języka PHP posługujący się frameworkami takimi jak Symfony oraz Laravel. Obecnie członek zespołu backendowego w Brand Active. Na co dzień tworzy aplikacje rozszerzające funkcjonalności platformy Shopify. Dodatkowo zajmuje się wdrażaniem, utrzymywaniem oraz integracją systemu PIM Akeneo.

08 / 09
Renata Szafran
Renata Szafran

Renata Szafran QA Analyst

Z branżą IT związana od 2013 roku. Pracując na różnych szczeblach jako Tester, Analityk oraz Project Manager zdobyła bogate doświadczenie zawodowe. Obecnie obejmuje stanowisko QA Analyst Development w Brand Active. Odpowiada za testowanie oprogramowania i raportowanie błędów na każdym etapie projektu oraz pomaga ulepszać procesy QA, co przekłada się na dostarczenie wysokiej jakości produktu, zaufanie oraz zadowolenie użytkowników końcowych.

08 / 08
Piotr Znamiorowski
Shopify Plus ebook
Pobierz ebook
POBIERZ