E-commerce Case Studies

Rozbudujemy Twoją markę

Sukces naszych klientów traktujemy jak swój własny! Na łamach case study przedstawiamy rzetelne informacje o celach i założeniach, przybliżając obraną przez nas strategię oraz narzędzia, z których korzystaliśmy w ramach danego projektu. Każde studium przypadku zawiera przykładowe kreacje i grafiki, nie brakuje też statystyk, które potwierdzają słuszność wprowadzanych przez nas rozwiązań, podkreślając ich efektywność. To doskonałe źródło informacji, gdzie dzielimy się efektami pracy zespołu naszych specjalistów.

Case Studies Brand Active rozbudujemy Twoją markę

Najnowsze Case Studies

Nature Love

Wdrożenie Shopify Plus

Przedstawiamy zupełnie nowy sklep Shopify Plus dla Nature Love – raju dla osób, które cenią swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zakupy naturalnych suplementów zdrowotnych były proste, niczym zaparzenie ziołowej herbaty ekspresowej.

Czytaj więcej
Nature Love wdrożenie Shopify Plus

Bébé

Wdrożenie Shopify Plus

Bébé Concept to marka stworzona przez kobiety, dla kobiet, matek, dzieci i ich bliskich. Sklep internetowy to nie tylko miejsce z wyjątkowym asortymentem, ale też przestrzeń do poszukiwania odpowiedzi na temat rodzicielstwa i zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej
Bébé Wdrożenie Shopify Plus

Genactiv

Wdrożenie sklepu internetowego

Genactiv to polska marka powstała z pasji, wiedzy i doświadczenia. Firma oferuje wysokiej klasy produkty w postaci suplementów i dermokosmetyków na bazie colostrum bovinum i mleka klaczy.

Czytaj więcej
Genactiv Wdrożenie sklepu internetowego

Corteva Agriscience

Wdrożenie sklepu internetowego

Corteva Agriscience  to jeden z kluczowych na świecie dostawców rozwiązań dla rolnictwa w zakresie ochrony i genetyki roślin. Na rynku polskim są czołowym sprzedawcą kukurydzy marki Pioneer.

Czytaj więcej
Corteva Agriscience Wdrożenie sklepu internetowego

Manufaktura w Bolesławcu

Wdrożenie sklepu internetowego

Manufaktura w Bolesławcu to marka znana nie tylko w Polsce i Europie, ale jest doceniana na ogólnoświatowym rynku ceramiki. W swojej ofercie posiada kolekcje nowoczesne, tradycyjne oraz okolicznościowe.

Czytaj więcej
Manufaktura w Bolesławcu  Wdrożenie sklepu internetowego

Viola Hair Extensions

Wdrożenie sklepu internetowego

Na podstawie odbytych rozmów i analizy, za główny cel postawiliśmy pełną migrację sklepu z Woocommerce na Shopify. Kolejnym celem było rozpoczęcie działań mających zwiększyć sprzedaż na rynku brytyjskim i europejskim oraz poprawić widoczność sklepu w Google.

Czytaj więcej
Viola Hair Extensions Wdrożenie sklepu internetowego

Adventure Sports

Wdrożenie sklepu internetowego

Naszym celem była analiza aktualnego środowiska e-commerce, zaprojektowanie ścieżki wdrożenia nowego sklepu internetowego wraz z procesami e-commerce oraz ich automatyzacją w oparciu o platformę Shopify.

Czytaj więcej
Adventure Sports Wdrożenie sklepu internetowego

Bio Babalscy

Wdrożenie sklepu internetowego

Współpraca z ekologiczną firmą BioBabalscy rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku od opracowania kompleksowej strategii, w wyniku której odświeżono szatę graficzną, zmieniono politykę cenową i rozpoczęto szeroko zakrojone działania marketingowe na wielu płaszczyznach. Dzięki synergii działań SEO, PPC, e-mail marketingu oraz dostarczaniu dobrej jakości contentu notujemy stałe wzrosty.

Czytaj więcej
Bio Babalscy Wdrożenie sklepu internetowego

Luxury Fashion - UX

Serwis graficzny + eCommerce Marketing + Growth Hacking

Jednym z głównych celów współpracy była poprawa użyteczności sklepu, co zrealizowaliśmy już w pierwszym etapie wraz z wprowadzeniem spójnego brandowania. Polepszenie użyteczności (UX), pozyskanie zamówień z Google i Facebooka to tylko część celów, które zostały postawione i spełnione, by zwiększyć liczbę konwersji w sklepie Luxury- Fashion.

Czytaj więcej
Luxury Fashion - UX, Serwis graficzny + eCommerce Marketing + Growth Hacking

Margo Pack - kreacja sklepu internetowego

Audyt e-commerce + automatyzacja procesów + kreacja sklepu internetowego + marketing

Audyt e-commerce oraz zaprojektowanie procesów – od tego zaczęliśmy pracę nad sklepem MargoPack. Integracja z ERP, wdrożenie BaseLinkera, integracja kanałów sprzedaży, dodanie wersji beta sklepu oraz cyfryzacja magazynu to jedne z najważniejszych działań, jakie przeprowadziliśmy w tej firmie. Następnie pracowaliśmy nad projektem nowego sklepu w celu zwiększenia współczynnika konwersji eCommerce.

Czytaj więcej
Margo Pack - kreacja sklepu internetowego, Audyt e-commerce + automatyzacja procesów + kreacja sklepu internetowego + marketing

Lestello - wdrożenie sklepu Shopify

Analiza branży + makietowanie + layout + wdrożenie

Naszym zadaniem było kompleksowe wdrożenie sklepu na platformie Shopify oraz określenie procesów związanych z jego uruchomieniem i prowadzeniem. Udzieliliśmy wsparcia w zakresie doboru firmy logistycznej i operatora płatności, wsparcie prawne w e-commerce, przygotowaliśmy procedury obsługi klienta detalicznego i realizacji zamówień. Zadbaliśmy też o wsparcie powdrożeniowe, przeprowadzając szkolenia i przygotowując procedury mające usprawnić dalsze procesy e-commerce

Czytaj więcej
Lestello - wdrożenie sklepu Shopify, Analiza branży + makietowanie + layout + wdrożenie

Ruch SA - wsparcie e-commerce

Wsparcie eCommerce + content marketing + social media + Facebook Ads + monitoring internetu

W ramach współpracy realizowaliśmy projekty z zakresu content marketingu, social media i PPC, udzielając też wsparcia e-commerce. Nasze działania opieraliśmy na strategii łączącej trzy główne cele - merytoryczny, sprzedażowy i rozrywkowy. To przełożyło się na efekty w postaci zwiększenia zaangażowania społeczności zarówno na kanałach Social Media, jak i blogu oraz wzrost współczynnika konwersji.

Czytaj więcej

Max Elektro

Audyt e-commerce

Współpraca polegała na przeprowadzeniu audytu e-commerce, który przez cały okres trwania prac wymagał bezpośredniego współdziałania z zarządem firmy. Nadrzędnymi celami działań było zbadanie strategii marki, weryfikacja procesów e-commerce, przegląd działań marketingowych, weryfikacja kompetencji zespołu, analiza platform i narzędzi e-commerce oraz sposobu zarządzania projektami.

Czytaj więcej

SEO Case Study

SEO onsite + SEO offsite

Współpracę rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu SEO. Następnie wykonujemy optymalizacje SEO. Polega ona na wprowadzeniu zmian, które zleciliśmy miesiąc wcześniej – w audycie. Ostatni – trzeci etap jest realizowany przez nas comiesięcznie w ramach abonamentu. Rozpoczyna się on zwykle w trzecim miesiącu naszych działań.

Czytaj więcej