Nowości & Porady

Nowości
automatyzacja FV

Automatyzacja fakturowania w Shopify: narzędzia i najlepsze praktyki

  W świecie e-commerce, efektywność i precyzja są kluczem do sukcesu. Jednym z obszarów, w którym precyzja jest niezbędna, jest fakturowanie. Właściwe i terminowe wystawianie faktur jest nie tylko obowiązkiem prawnym, ale także kluczem do utrzymania pozytywnych relacji z klientami i zapewnienia płynności finansowej. Dlatego wiele sklepów internetowych, w tym te działające na platformie Shopify,

14.11.2023
Czytaj więcej Arrow Arrow
chatgpt shopify

Jak wykorzystać ChatGPT w Shopify?

  W świecie e-commerce nieustannie rozwijają się nowe technologie i narzędzia, które pomagają w skuteczniejszym zarządzaniu sklepami online. Jednym z takich narzędzi jest Shopify Chat Gpt. Ale jak właściwie wykorzystać to narzędzie w Shopify.   Wartość wykorzystania ChatGPT w Shopify   W branży, w której klient oczekuje natychmiastowych odpowiedzi i wsparcia, ChatGPT stanowi cenne narzędzie

7.11.2023
Czytaj więcej Arrow Arrow
Raporty Shopify

Raporty w Shopify – jak z nich korzystać? Poradnik

Shopify jest jednym z czołowych narzędzi e-commerce na świecie, które oferuje różnorodne możliwości analityczne i raportowe. “Raporty Shopify” to kluczowy element tej platformy, pozwalający sklepom zrozumieć swoje działania i wprowadzać odpowiednie modyfikacje dla lepszych wyników. W tym artykule dowiesz się więcej o dostępnych raportach i jak je wykorzystać w praktyce.   Czy Shopify ma raporty?

31.10.2023
Czytaj więcej Arrow Arrow
Shopify headless

Shopify Headless – wszystko co warto o nim wiedzieć

Gdy współczesne firmy e-commerce dążą do zapewnienia najwyższej jakości doświadczenia dla swoich klientów, technologia “headless” staje się kluczem do osiągnięcia tego celu. W tym artykule przyjrzymy się, jak Shopify pozwala na wdrożenie podejścia “headless” w handlu elektronicznym.   Przewodnik ten poprowadzi Cię przez kluczowe zagadnienia związane z konceptem “headless” w kontekście Shopify. Dowiesz się, czym

24.10.2023
Czytaj więcej Arrow Arrow
Natsana x Brand Active - Nature Love zaPlusowało!

Natsana x Brand Active – Nature Love zaPlusowało!

Przedstawiamy zupełnie nowy sklep Shopify Plus dla NATURE LOVE – raju dla osób, które cenią swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zakupy naturalnych suplementów zdrowotnych były proste, niczym zaparzenie ziołowej herbaty ekspresowej.

19.09.2023
Czytaj więcej Arrow Arrow
Shopify Liquid – informacje dla początkujących

Shopify Liquid – informacje dla początkujących

Tworząc sklep internetowy na platformie Shopify, zaczynamy od wyboru odpowiedniego dla naszego sklepu szablonu. Szablon definiuje wygląd, działanie i układ sklepu. Odpowiednio dobrany szablon ma duży wpływ na postrzeganie naszego sklepu przez klientów. Szablony Shopify budowane są za pomocą technologii webowych takich jak HTML, CSS, JavaScript oraz przede wszystkim przy użyciu języka szablonów Shopify Liquid.

28.02.2023
Czytaj więcej Arrow Arrow
Shopify Plus Partner Program - korzyści dla klientów i agencji

Shopify Plus Partner Program – korzyści dla klientów i agencji

Shopify oferujemy dwa rodzaje programu partnerskiego dla firm i agencji, które wdrażają sklepy internetowe na tym silniku SaaS – Shopify Partners oraz Shopify Plus Partner Program. W tym artykule poruszymy temat korzyści, które wynikają ze współpracy z agencją zrzeszoną w Programie Partnerskim Shopify Plus. 

3.01.2023
Czytaj więcej Arrow Arrow
Scoping Session - na czym polega i dlaczego jest tak istotna?

Scoping Session – na czym polega i dlaczego jest tak istotna?

Scoping session to warsztaty przedwdrożeniowe, które stanowią analizę wszystkich szczegółów projektu. Scoping stanowi pierwszy etap, który systematyzuje wszelkie informacje dotyczące wdrożenia.

Czytaj więcej Arrow Arrow
Shopify Flow - jak wykorzystać?

Shopify Flow – 15 przykładów automatyzacji sprzedaży

Shopify Flow (dostępne w planach Shopify, Advanced oraz Shopify Plus) to narzędzie, które daje możliwość automatyzacji sprzedaży w e-commerce. W artykule omawiamy konkretne przykłądy jego zastosowania.

17.10.2022
Czytaj więcej Arrow Arrow

Brand Active Partnerem Shopify Plus!

Zostaliśmy Partnerem Shopify Plus! Po przejściu procedury weryfikacyjnej trafiliśmy do grona Agencji rekomendowanych przez Shopify.

12.10.2022
Czytaj więcej Arrow Arrow
Wszystko o Shopify API

Wszystko o Shopify API: konfiguracja dostępów, liczba zapytań

Pojęcie API w systemach eCommerce to bardzo ważna kwestia, dzięki takim interfejsom różne systemy zewnętrzne mogą się ze sobą komunikować. W świecie, gdzie ekosystem sklepu eCommerce nie ogranicza się tylko do samego punktu sprzedaży, warto się przyjrzeć, jak takie API funkcjonuje.

29.09.2022
Czytaj więcej Arrow Arrow
Avalara AvaTax Shopify

Avalara AvaTax – usługi podatkowe dla eCommerce

Avalara AvaTax jest rozwiązaniem opartym na chmurze, które zapewnia zgodność z przepisami podatkowymi, dodatkowo automatyzuje zawiłości zarządzania podatkami od sprzedaży, VAT, GST oraz cłem w sytuacji, gdy właściciel sklepu prowadzi sprzedaż na całym świecie. 

13.09.2022
Czytaj więcej Arrow Arrow

Newsy ze świata eCommerce – sierpień 2022

W sierpniu znów obseruwjemy dynamiczne zmiany w eCommerce. Rosnący wzrost zainteresowania handlem internetowym, aktualizacje algorytmów Google i zmiana podejścia do zakupów online – co jeszcze wydarzyło się w ubiegłym miesiącu? Sprawdź koniecznie!

6.09.2022
Czytaj więcej Arrow Arrow

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami