Usługi e-commerce Zainwestuj w rozwój swojego biznesu online

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobic

Wdrożenia
Shopify

Jako Partner Shopify tworzymy sklepy internetowe, doradzamy i pomagamy uruchomić sprzedaż za granicą i w Polsce, z uwzględnieniem polskich płatności Shopify, tłumaczeniem na język polski, ogólnej konfiguracji, konfiguracji dostaw, dostosowania wyglądu i podłączenia narzędzi marketingowych.

Zobacz  więcej

Wdrożenia
Shopify Plus

Shopify Plus to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na niestandardowych działaniach, zaawansowanych funkcjonalnościach, czy rozszerzonym dostępie do API. W ramach wsparcia Shopify Plus przeprowadzamy integrację, świadczymy usługi z zakresu edycji checkoutu, B2B i Shopify Flow.

Zobacz  więcej

Shoper Premium

Jako autoryzowany resseller Shoper tworzymy sklepy internetowe, pomagając w konfiguracji, integracji i przygotowaniu szaty graficznej na sklepie. Projektujemy i wdrażamy indywidualne szablony, niestandardowe moduły, oferujemy wsparcie i optymalizację SEO, wsparcie i konsultacje.

Zobacz  więcej

PIM Akeneo

Łączymy sklepy z Shopify z systemami PIM w celu zmaksymalizowania optymalizacji i zautomatyzowania przekazywania informacji o produktach. W ramach usługi oferujemy obszerny audyt, opracowanie strategii, nadzór nad wdrożeniem, doradztwo i szkolenia.

Zobacz  więcej

UX/UI Design

Przygotowujemy layouty sklepów internetowych. Proces poprzedzamy obszerną analizą, aby nowo powstały sklep spełniał wszelkie wytyczne pod kątem UX. Kolejnym krokiem jest makietowanie przy współpracy grafików i programistów. Ostatni etap to projektowanie layoutu i przygotowanie widoków graficznych. Po zaprojektowaniu sklepu usługi graficzne mogą być kontynuowane w ramach jednorazowych zleceń lub w formie abonamentu.

Zobacz  więcej

SEO

W ramach działań przygotowujemy audyt, wyznaczamy ścieżkę optymalizacji i wzmacniamy linkowanie do sklepu. Celem usługi jest umocnienie pozycji sklepu w wynikach wyszukiwania Google.

Zobacz  więcej

Google Ads
& Facebook Ads

W ramach współpracy realizujemy szeroko zakrojone działania z zakresu Google Ads i Facebook Ads, docierając do najbardziej wartościowej grupy odbiorców, zwiększając rozpoznawalność marki, zaangażowanie odbiorców i zyski.

Zobacz  więcej

E-mail marketing

Usługa ta obejmuje budowanie bazy mailingowej, tworzenie spersonalizowanych newsletterów i dedykowanych landing page’y. Podczas realizacji działań bazujemy na oprogramowaniu GetResponse i SALESmanago.

Zobacz  więcej

Strategia i wsparcie

Opracowujemy strategie e-commerce kompleksowo podchodząc do potrzeb klienta. Proces tworzenia rozpoczynamy od analizy sytuacji sklepu, całościowego zbadania jego funkcjonowania zarówno z poziomu administratora, jak i potencjalnego klienta. Kolejnym etapem jest dobór narzędzi i przygotowanie planu rozwoju z uwzględnieniem kwestii marketingowych, logistycznych i prawnych.

Zobacz  więcej

Inne

Naszym celem jest spełnianie głębokich potrzeb sklepów internetowych. Działamy kompleksowo, oferując usługi e-commerce, dopasowując je do potrzeb naszych klientów. W ramach współpracy świadczymy także między innymi wdrożenie Omnichannel, Comarch e-sklep, badanie tajemniczego klienta, czy usługę Rich Content.

Zobacz  więcej