;

Case Studies

Rozbudujemy Twoją markę

Sukces naszych klientów traktujemy jak swój własny! Na łamach case study przedstawiamy rzetelne informacje o celach i założeniach, przybliżając obraną przez nas strategię oraz narzędzia, z których korzystaliśmy w ramach danego projektu. Każde studium przypadku zawiera przykładowe kreacje i grafiki, nie brakuje też statystyk, które potwierdzają słuszność wprowadzanych przez nas rozwiązań, podkreślając ich efektywność. To doskonałe źródło informacji, gdzie dzielimy się efektami pracy zespołu naszych specjalistów.

Case Studies Brand Active rozbudujemy Twoją markę

Najnowsze Case Studies

Bio Babalscy

Wdrożenie sklepu internetowego

Współpraca z ekologiczną firmą BioBabalscy rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku od opracowania kompleksowej strategii, w wyniku której odświeżono szatę graficzną, zmieniono politykę cenową i rozpoczęto szeroko zakrojone działania marketingowe na wielu płaszczyznach. Dzięki synergii działań SEO, PPC, e-mail marketingu oraz dostarczaniu dobrej jakości contentu notujemy stałe wzrosty.

Czytaj więcej
Bio Babalscy Wdrożenie sklepu internetowego

Luxury Fashion - UX

Serwis graficzny + eCommerce Marketing + Growth Hacking

Jednym z głównych celów współpracy była poprawa użyteczności sklepu, co zrealizowaliśmy już w pierwszym etapie wraz z wprowadzeniem spójnego brandowania. Polepszenie użyteczności (UX), pozyskanie zamówień z Google i Facebooka to tylko część celów, które zostały postawione i spełnione, by zwiększyć liczbę konwersji w sklepie Luxury- Fashion.

Czytaj więcej
Luxury Fashion - UX, Serwis graficzny + eCommerce Marketing + Growth Hacking

Margo Pack - kreacja sklepu internetowego

Audyt e-commerce + automatyzacja procesów + kreacja sklepu internetowego + marketing

Audyt e-commerce oraz zaprojektowanie procesów – od tego zaczęliśmy pracę nad sklepem MargoPack. Integracja z ERP, wdrożenie BaseLinkera, integracja kanałów sprzedaży, dodanie wersji beta sklepu oraz cyfryzacja magazynu to jedne z najważniejszych działań, jakie przeprowadziliśmy w tej firmie. Następnie pracowaliśmy nad projektem nowego sklepu w celu zwiększenia współczynnika konwersji eCommerce.

Czytaj więcej
Margo Pack - kreacja sklepu internetowego, Audyt e-commerce + automatyzacja procesów + kreacja sklepu internetowego + marketing

Lestello - wdrożenie sklepu Shopify

Analiza branży + makietowanie + layout + wdrożenie

Naszym zadaniem było kompleksowe wdrożenie sklepu na platformie Shopify oraz określenie procesów związanych z jego uruchomieniem i prowadzeniem. Udzieliliśmy wsparcia w zakresie doboru firmy logistycznej i operatora płatności, wsparcie prawne w e-commerce, przygotowaliśmy procedury obsługi klienta detalicznego i realizacji zamówień. Zadbaliśmy też o wsparcie powdrożeniowe, przeprowadzając szkolenia i przygotowując procedury mające usprawnić dalsze procesy e-commerce

Czytaj więcej
Lestello - wdrożenie sklepu Shopify, Analiza branży + makietowanie + layout + wdrożenie

Ruch SA - wsparcie e-commerce

Wsparcie eCommerce + content marketing + social media + Facebook Ads + monitoring internetu

W ramach współpracy realizowaliśmy projekty z zakresu content marketingu, social media i PPC, udzielając też wsparcia e-commerce. Nasze działania opieraliśmy na strategii łączącej trzy główne cele - merytoryczny, sprzedażowy i rozrywkowy. To przełożyło się na efekty w postaci zwiększenia zaangażowania społeczności zarówno na kanałach Social Media, jak i blogu oraz wzrost współczynnika konwersji.

Czytaj więcej

Max Elektro

Audyt e-commerce

Współpraca polegała na przeprowadzeniu audytu e-commerce, który przez cały okres trwania prac wymagał bezpośredniego współdziałania z zarządem firmy. Nadrzędnymi celami działań było zbadanie strategii marki, weryfikacja procesów e-commerce, przegląd działań marketingowych, weryfikacja kompetencji zespołu, analiza platform i narzędzi e-commerce oraz sposobu zarządzania projektami.

Czytaj więcej
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM