Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

biuro@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

9 inspirujących e-commerce Case Study

Brand Active9 inspirujących e-commerce Case Study

E-commerce case study to doskonałe źródło informacji o projektach oraz użytych narzędziach, które przyczyniły się do osiągnięcia określonych efektów. Każde studium przypadku dostarcza szeregu informacji o celach i założeniach oraz pozwala zrozumieć zastosowaną strategię. W dokumentach prezentujemy ponadto przykładowe kreacje, grafiki. Chętnie dzielimy się również rzetelnymi statystykami, które potwierdzają efektywność poszczególnych działań. Sukces naszych klientów traktujemy jak swój własny!  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi e-commerce case study, gdzie dzielimy się efektami pracy naszych specjalistów eCommerce.

 

marketing case study

 

1. BioBabalscy – Case study wdrożenie sklepu internetowego

Współpraca z ekologiczną firmą BioBabalscy opierała się na opracowaniu kompleksowej strategii, w wyniku której odświeżono szatę graficzną, zmieniono politykę cenową i rozpoczęto szeroko zakrojone działania marketingowe na wielu płaszczyznach. Wyniki rocznej współpracy mówią same za siebie. Sprawdź, co stoi za sukcesem tego projektu!

 

2. Luxury-Fashion – Case study poprawa użyteczności sklepu

Polepszenie użyteczności (UX), pozyskanie zamówień z Google i Facebooka to tylko część celów, które zostały postawione, by zwiększyć liczbę konwersji w sklepie Luxury- Fashion. W tym marketing case study pokazujemy przykłady naszych graficznych kreacji i dzielimy się spostrzeżeniami z pracy w projekcie, gdzie potencjalna grupa odbiorców jest niezwykle wąska.

 

3. RUCH SA –  Case study wsparcie e-commerce

W jaki sposób świadczymy wsparcie dla firmy RUCH SA? Jakie postawiliśmy cele i co przyczyniło się do wzrostu liczby użytkowników na blogu o 257%? Zachęcamy do zapoznania się z tym studium przypadku, gdzie prezentujemy nasze sposoby na zwiększenie zaangażowania odbiorców w social mediach i dzielimy się przykładami graficznych kreacji.

 

4. RelaxSan – Case study nowy layout strony

Zwiększenie sprzedaży z urządzeń mobilnych i wdrożenie nowego layout’u sklepu – takie były główne cele współpracy z firmą RelaxSan – firmy, który od lat zajmuje się dystrybucją produktów pończoszanych i dziewiarskich. Jak wyglądał proces projektowania nowego sklepu, na czym się skupiliśmy i jakich narzędzi użyliśmy? Zachęcamy do przeczytania!

 

5. Max Elektro – Case study audyt e-commerce

Jedną z najważniejszych kwestii w prowadzeniu biznesu jest elastyczność i otwartość na wszelkie, konieczne zmiany. Dowiedz się, jakie należy postawić sobie główne cele podczas zlecania audytu e-commerce.

 

6. Bylola – Case study kampania Facebook Ads

Działania reklamowe na różnych platformach to niezwykle istotny element strategii w branży odzieżowej. Co stoi za sukcesem kreacji reklamowych Facebook Ads sklepu z odzieżą +SIZE Bylola? Z jakich typów kampanii korzystamy i dlaczego są one tak skuteczne? Sprawdź!

 

7. Kernau – Case study badanie tajemniczego klienta 

Zdefiniowanie persony kupującego, opracowanie skryptu badania, rekrutacja respondentów to tylko trzy pierwsze działania, które podjęliśmy podczas badania tajemniczego klienta dla firmy Kernau. Jakie były kolejne kroki? Przeczytaj o tym w marketing case study!

 

8. MargoPack – Case study  kreacja sklepu internetowego

Audyt e-commerce oraz zaprojektowanie procesów – od tego zaczęliśmy pracę nad sklepem MargoPack. Następnie pracowaliśmy nad projektem nowego sklepu. Zobacz jakie efekty osiągnęliśmy.

 

9. BioBabalscy – Case Study Automatyzacja marketingu

Określiliśmy cele współpracy. Dobraliśmy narzędzie do automatyzacji marketingu. Wprowadziliśmy reguły automatyzacji oraz workflow z porzuconymi koszykami.

 

google_partner
shopify_partner
shoper