Sklep internetowy na Shopify

Partner Shopify

Jako Partner Shopify, tworzymy sklepy internetowe na Shopify, doradzamy i pomagamy uruchomić sprzedaż zagranicą i w Polsce. Shopify to najpopularniejsza na świecie platforma sklepowa SaaS. Na wszystkich kontynentach każdego dnia odbywają się na niej milionowe transakcje. Shopify w Polsce dopiero raczkuje i dla e-sprzedawców jest jeszcze mało znany. Jako agencja e-commerce Brand Active, widząc jak rozwija się globalna sprzedaż i mając na uwadze doskonałość narzędzia Shopify, nawiązaliśmy współprace z Shopify i jako ich partner na polskim rynku z powodzeniem wdrażamy sklepy internetowe oraz pomagamy firmom w ekspansji zagranicznej. Struktura sklepów internetowych Shopify jest na bardzo wysokim poziomie UX, dostosowana do światowych trendów, co jest ogromną przewagą już na starcie rozpoczęcia sprzedaży. W zestawieniu z tym jak mało polskich sklepów korzysta z tej platformy, uważamy, że jest to idealny moment na zaufanie Shopify. Pomożemy Ci założyć sklep z uwzględnieniem: polskie płatności Shopify, tłumaczenie na język polski, ogólna konfiguracja, konfiguracja dostaw, dostosowanie wyglądu, podłączenie narzędzi marketingowych. Następnie jeśli będziesz gotów rozpoczniemy promowanie sklepu, niezależnie czy chcesz sprzedawać tylko w Polsce czy również zagranicą- do czego gorąco zachęcamy.

Services Shopify

Co ostatnio zrobiliśmy?

Projektujemy, konfigurujemy i wdrażamy sklepy na platformie sprzedażowej Shopify. Sprawdź nasze ostatnie realizacje.

Development Shopify

Genactiv

Genactiv to polska marka powstała z pasji, wiedzy i doświadczenia. Firma oferuje wysokiej klasy produkty w postaci suplementów i dermokosmetyków na bazie colostrum bovinum i mleka klaczy.

Shopify Plus

Manufaktura w Bolesławcu

Manufaktura w Bolesławcu to marka znana nie tylko w Polsce i Europie, ale jest doceniana na ogólnoświatowym rynku ceramiki. W swojej ofercie posiada kolekcje nowoczesne, tradycyjne oraz okolicznościowe.

Design Shopify

Adventure Sports

Naszym celem była analiza aktualnego środowiska e-commerce, zaprojektowanie ścieżki wdrożenia nowego sklepu internetowego wraz z procesami e-commerce oraz ich automatyzacją w oparciu o platformę Shopify.

POC Warszawa

POC Warszawa

POC Warszawa Sklep to firmowy sklep szwedzkiej marki POC – wiodącego producenta wysokiej jakości kasków, gogli, okularów, kamizelek ochronnych, odzieży i akcesoriów do sportów zimowych oraz na rower.

Koncepcja POC Store w pełni przedstawia DNA marki POC – skandynawski minimalistyczny projekt sklepu, a zarazem elegancki design. Kolorem przewodnim sklepu jest biel.

ZAŁÓŻ BEZPŁATNY TRIAL I ODKRYJ POTENCJAŁ

PLATFORMY, KTÓRĄ WYBRAŁY MILIONY KLIENTÓW!

Rozpocznij

Z naszych usług korzystają również

Pitbull
Techland
Bizuu
Unilever
Genactiv
Adventure Sports
Good Valley
Waterdrop
Services Shopify

Nasze usługi Shopify

Uruchamianie i konfiguracja

Uruchomienie i konfiguracja

Wdrażamy sklepy Shopify, zajmujemy się konfiguracją globalną (płatności, dostawy, powiadomienia), uruchamiany sklepy gotowe od pierwszej chwili na przyjmowanie zamówień

 Integracja kuriera z Shopify

Integracja kuriera z Shopify

Integrujemy sklepy Shopify z popularnymi firmami przewozowymi. Dostarczamy również rozwiązania oparte o system BaseLinker.

Integracja z Paczkomatami

Integracja z Paczkomatami

Przygotowaliśmy dedykowaną integrację z Paczkomatami Inpost, która pozwala połączyć sklep Shopify z tą formą dostaw.

Integracja płatności

Integracja płatności

Dla naszych klientów dostarczamy integrację z popularnymi formami płatności, świadcząc wsparcie w zakresie m.in. Przelewy24 czy Blue Media.

Integracja z PIM

Integracja z PIM

Łączymy sklepy z Shopify z systemami PIM w celu maksymalnego zoptymalizowania i zautomatyzowania przekazywania informacji o produktach.

 Integracja z marketplace

Integracja z marketplace

Tworzymy połączenie między Shopify a popularnymi platformami marketplace - Amazon i eBay. Dokonujemy konfiguracji i weryfikacji płynności połączenia.

Tłumaczenia

Tłumaczenia

Dostarczamy pełne tłumaczenia sklepu Shopify na język polski, tj. layout, powiadomienia systemowe, komunikaty. Współpracujemy z biurem tłumaczeń, które tłumaczy sklepy na kilkadziesiąt różnych języków.

Legalizacja Shopify

Legalizacja Shopify

Świadczymy wsparcie z zakresu dostarczenia pełnej dokumentacji dla sklepu Shopify zgodnej z prawniczymi standardami oraz RODO.

Design Shopify

Dedykowane aplikacje

Szukasz rozwiązania niestandardowego? Zespół developerów Brand Active tworzy dedykowane aplikacja, szyte na miarę potrzeb klienta.

Technologia

Wdrażając sklepy Shopify, bazujemy na wskazanych językach programowania, łącząc całość z technologiami dostarczanymi przez developerów tego silnika sprzedażowego

Shopify Liquid Shopify Plus SCRIPTS Node js React

Jak rozwijamy Shopify w Polsce

Jako agencja zrzeszona w programie Shopify Partners stawiamy sobie za cel edukowanie i dzielenie się wiedzą specjalistów w zakresie funkcjonalności Shopify oraz nowinek z nim związanych. Udzielamy się na targach, organizujemy eventy i tworzymy przestrzeń dla rozmowy i dyskusji o Shopify.

Skontaktuj się i poznaj korzyści współpracy z Partnerem Shopify
Zadzwoń i zapytaj nas o dostępność tel. +48 17 770 73 96
lub wyślij przez formularz
Formularz kontaktowy