Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Ceneo (feed) – aplikacja dla sklepu Shopify

Brand ActiveNewsy Ceneo (feed) – aplikacja dla sklepu Shopify
Ceneo Shopify

Ceneo (feed) – aplikacja dla sklepu Shopify

Jeżeli prowadzisz własną sprzedaż internetową na rynku polskim opartą o platformę Shopify to z pewnością chcesz również pozyskiwać ruch z największej porównywarki cenowej jaką jest Ceneo. Teraz dzięki aplikacji Shopify Ceneo (feed) w szybki i prosty sposób możesz przenieść swoją ofertę do Ceneo.

Dzięki aplikacji możesz wygenerować konfigurowalny plik XML z produktami z Twojego sklepu. Aplikacja zbudowana jest w oparciu o specyfikacje Ceneo i dostosowana do logiki Shopify. Dzięki filtracji produktów masz pełną kontrolę nad asortymentem, który trafi do Ceneo, co pozwoli Ci weryfikować skuteczność poszczególnych produktów oraz dobierać te najlepiej konwertujące by ograniczyć koszty.

Ceneo Feed XML – Shopify

Możliwości aplikacji Ceneo Feed XML – Shopify

Dzięki aktywowaniu aplikacji otrzymasz możliwość:

  • wygenerowania linku do pliku xml z produktami według specyfikacji ceneo.pl
  • ustawienia hasła zabezpieczającego link
  • wybrania konkretnych produktów, jakie mają być uwzględnione w pliku xml
  • przypisania produktom konkretnych kategorii z Ceneo
Zintegruj się z Ceneo.pl

Aplikacja dostępna jest w sklepie App Store dla sklepów Shopify. Możesz przetestować aplikację przez 3 – dniowy darmowy okres próbny. Dołącz do 18.000 sklepów internetowych, które korzystają z Ceneo i zwiększ swoją sprzedaż!

Sprawdź

POZNAJ NASZE USŁUGI SHOPIFY – TUTAJ

Chcesz otrzymywać informacje o ważnych zmianach eCommerce?
Dołącz do subskrybentów i bądź na bieżąco
Subskrybując wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-commerce, poradników, informacji o usługach i promocjach Brand Active.
Paweł Horodecki

Customer Services Director, specjalizuje się w planowaniu długofalowej współpracy z klientami oraz pomocy w osiąganiu celów wyznaczonych w projektach. Na co dzień dba o jakość obsługi klienta oraz dobór najlepszych rozwiązań, mając na uwadze sukces klienta.