BioBabalscy nominowani w konkursie e-Commerce Polska awards

Ruszyła kolejna, siódma już, edycja konkursu e-Commerce Polska awards. Tym razem grono nominowanych zasila firma BioBabalscy – jeden z klientów Brand Active.

 

e-Commerce Polska awards to prestiżowy konkurs organizowany corocznie przez e-Izbę. Ideą wydarzenia jest wyłonienie najlepszych przedsiębiorców z branży e-commerce w Polsce. Zarówno nominacja, jak i przyznanie nagrody stanowią uhonorowanie tych, którzy wyróżniają się wizją, nieszablonowym podejściem oraz sukcesami na polu e-commercowym.

 

W tegorocznej edycji, pośród nominowanych w kategorii Design roku, znalazła się firma BioBabalscy oferująca ekologiczną żywność bio. Dla nas, jako firmy Brand Active to również spory sukces, gdyż od kilku lat prowadzimy dla nich działania e-commerce, do których zaliczyć można między innymi wykonanie layoutu i wdrożenie nowego sklepu.

 

Nominowanym gratulujemy i trzymamy kciuki. Przygotowany przez nas layout zobaczycie na stronie sklepu BioBabalscy

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Brand Active na Targach eHandlu

Targi eHandlu - Warsaw Expo, które odbędą się już 22 października, to największe wydarzenie branżowe w Europie Centralnej. Wybieramy się na nie z konkretną ofertą i case studies, które w sposób rzetelny i przejrzysty pokażą możliwości platformy sprzedażowej Shopify, której jesteśmy oficjalnym partnerem. Shopify od blisko...
19.09.2019
Czytaj więcej Strzałka

Globalne płatności STRIPE już w Polsce

STRIPE – globalna platforma płatności elektronicznych jest już dostępna w Polsce. Dzięki niej firmy działające w e-commerce mogą się jeszcze bardziej otworzyć na sprzedaż globalną za sprawą możliwości akceptacji płatności z całego świata.
12.09.2019
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz