BioFood stawia na e-commerce we współpracy z Brand Active

W lutym 2020 klientem Brand Active została firma Bio Food Sp. z o.o. – istniejąca od 1994 roku, zajmująca się przetwórstwem owoców i warzyw ekologicznych.
 

Bio Food jest członkiem Stowarzyszenia Polska Ekologia oraz Kujawsko Pomorskiego Stowarzyszenia EKOŁAN, a także Polskiej Izby Żywności Ekologicznej: organizacji zrzeszającej przedstawicieli rynku żywności ekologicznej. Promują swój asortyment na Targach BioExpo w Warszawie, Natura Food, a także na światowych targach żywności ekologicznej. Produkty marki Bio Food można kupić w Polsce w większych sklepach sieci handlowych, np. Auchan, Carrefour czy w Rossmann. Poza stosownymi certyfikatami, mocną stroną Bio Food są też zdobyte nagrody. W maju 2010 roku jeden z produktów – Biosmoothie truskawkowy otrzymał nagrodę główną Best of Organic 2010 w konkursie na najlepszy produkt ekologiczny organizowanym przez EkoConect.
 


Stawiamy na kompleksowość
Celem współpracy z firmą Brand Active jest promowanie marki Bio Food, szeroko rozumianego wizerunku naszej firmy poprzez działanie w Social Mediach oraz stworzenie nowoczesnego, przejrzystego w formie sklepu internetowego odpowiadającego wymaganiom naszych klientów – Michał Skowroński – Żywność Ekologiczna Bio Food Sp. z o.o.

Rozwój kanału e-commerce w oparciu o platformę Shoper
Rynek E-commerce rośnie z roku na rok, a wraz z nim branża Food. Zamawianie żywności on-line staje się coraz bardziej popularne, a konsumenci doceniają jej obecność w Internecie. Z tego też powodu jest nam niezmiernie miło, iż grono naszych kontrahentów powiększyło się o kolejnego klienta z tej branży, który obdarzył nas swoim zaufaniem. Celem współpracy z Bio Food Sp. z o.o. będzie zwiększenie rozpoznawalności marki w Internecie, poprawa widoczności w Google poprzez działania SEO oraz kampanie PPC. Nasi graficy zadbają również o niebanalne kreacje – Paweł Horodecki, Customer Services Director -Brand Active Sp. z o.o.

 

W projekcie realizowanym z Bio Food Sp. z o.o. stawiamy na kompleksowe działania mające na celu wsparcie i zwiększenie sprzedaży w aktualnym sklepie internetowym. Mamy nadzieję, że wspólnie sprostamy oczekiwaniom Klientów sklepu.

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Allegro Ads – czy warto korzystać z tej formy reklamy?

Statystyki mówią same za siebie: 1,7 miliarda wyszukań dziennie, 18 milionów użytkowników Allegro oraz 24 miliony sfinalizowanych transakcji. Takie “zaplecze” pozwala odnieść sukces sprzedawcom z każdej branży. Dzięki Allegro Ads sukces ten mogą powielać bez końca.
25.03.2020
Czytaj więcej Strzałka

Sklep internetowy Shoper – kiedy, dla kogo? Nasza opinia

Shoper to platforma e-commerce typu saas (software as a service). Oprogramowanie Shoper obsługuje kompleksowo cały proces: od przyjęcia zamówienia, przez wysyłkę, aż do etapu rozliczenia księgowo – magazynowego. Największą zaletą oprogramowania, jest gotowy silnik sklepowy z intuicyjnym interfejsem oraz dużą ilością gotowych integracji. Dzięki dużej popularności platformy powstało do tej pory sporo narzędzi umożliwiających integrację z dostawcami płatności, kurierami, czy programami magazynowo księgowymi. Za dostęp do szerokiego appstore, gotowych integracji, zabezpieczonego sklepu, stabilnego oprogramowania sklepu płacimy stały roczny abonament.
19.03.2020
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz