Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Brand Active członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej

Brand ActiveAktualności Brand Active członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej
Brand Active w Izbie Gospodarki Elektronicznej

Brand Active członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej

W kwietniu 2019 r. dołączyliśmy do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej – organizacji działającej na rzecz rozwoju polskiej branży e-commerce. To dla nas zaszczyt, że będziemy mogli uczestniczyć w projektach e-Izby i tworzyć silną społeczność cyfrową.

 

“Cieszymy się, że agencja Brand Active dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej. Mamy nadzieję na zaangażowanie ekspertów z Brand Active w prowadzenie warsztatów Szkoły Gospodarki Cyfrowej, w działania grup merytorycznych oraz przygotowanie poradników dla e-sklepów. Wiedza i doświadczenie nowej firmy będzie wartością dla sklepów zrzeszonych w e-Izbie. Naszą misją jest wspólna budowa i rozwój rynku cyfrowego, a także tworzenie przyjaznego środowiska  biznesowego i networkingowego dla firm zrzeszonych w e-Izbie.” – Patrycja Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej

 

“Zaszczytem jest dołączenie do Izby Gospodarki Elektronicznej, która tak prężnie się rozwija i, co najważniejsze dla nas, zrzesza wspaniałe firmy z branży e-commerce. Nasza misja, którą jest rozwój sklepów internetowych w Polsce i wspieranie ich na rynkach zagranicznych świetnie się wpisuje w cele e-Izby. Wierzę, że projekty, które przyjdzie nam wspólnie realizować, umocnią pozycję naszej firmy, a całej branży e-commerce dadzą dodatkowy impuls do rozwoju” – Marcin Rudzik, Prezes Zarządu, Brand Active Sp. z o.o.

 

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje interesy największych firm e-commerce w Polsce w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.