Brand Active Summer Party 2021

W Brand Active cenimy nie tylko pracę zespołową, ale i wspólne spędzanie czasu, dlatego 23 lipca miała miejsce impreza pod hasłem Summer Party. 

 

Ostatnie miesiące zostały zdominowane przez pracę zdalną, która, mimo że sprawdza się na polu zawodowym, prowadzi do ograniczania relacji do rzeczywistości wirtualnej. Dlatego też spragnieni towarzystwa, 23 lipca udaliśmy się do hotelu Blue Diamond, spędzić czas w świetnych nastrojach.

 

Spotkanie zespołu rozpoczęło się od kolacji wzbogaconej muzyką na żywo w wykonaniu Dominiki Kobiałki i Jakuba Szturma.Tego dnia swoją premierę miało piwo kraftowe Brand Active. Poza wyrazistym smakiem na szczególną uwagę zasługiwały etykiety, których twórcami był cały zespół BA – inspiracją do ich stworzenia były bowiem hasła teamu BA, które już niejako przeszły do historii naszej firmy.

 

Brand Active Summer Party 2021 miało być okazją do wspólnego odpoczynku, naładowania baterii i spędzenia czasu w luźnej atmosferze, dlatego nie mogło obejść się bez zabawy – na tę okazję wspólnymi siłami przygotowaliśmy dedykowaną playlistę (sprawdż tutaj), która równocześnie pozwoliła na poznanie gustów muzycznych całego zespołu. 

 

Brand Active to zespół ludzi z pasją, którzy inspirują się nawzajem, aby tworzyć wspólnie wspaniałe projekty, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do spotkania, gdzie wspólnie będziemy świętować sukcesy. 

 

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Efektywna sprzedaż wielokanałowa - wybór platformy

O sprzedaży wielokanałowej, czyli o tzw. omnichannel mówi się od lat i na szczęście nie tylko mówi, ponieważ wiele sklepów internetowych, tych, które chcą być liderami, praktykuje tego typu sprzedaż. Jeśli w Twojej firmie to pojęcie jest jeszcze obce, to przynajmniej na pewno jako konsument niejednokrotnie doświadczyłeś omnichannel’u. Dzisiaj już wiesz, że w większości przypadków jest to must have, ponieważ więcej kanałów, to więcej kupujących i tym samym więcej przychodu
17.08.2021
Czytaj więcej Strzałka

17 inspirujących globalnych sklepów na Shopify Plus

Shopify Plus to jedna z najpopularniejszych platform e-commerce na świecie. Sprawdź globalne sklepy oparte o tę technologię i zainspiruj się
6.08.2021
Czytaj więcej Strzałka