Brand Active wyróżniony przez Clutch!

Zostaliśmy laureatami corocznego rankingu 100 najlepszych firm IT w Polsce. Clutch jest wiodącą platformą ocen i recenzji dla dostawców usług IT, marketingowych i biznesowych. Każdego miesiąca ponad pół miliona kupujących i sprzedających usługi korzysta z platformy Clutch, a baza użytkowników rośnie o ponad 50% rocznie. Clutch został uznany przez Inc. Magazine za jedną z 500 najszybciej rozwijających się firm w Stanach Zjednoczonych i znalazła się na liście 50 najlepszych startupów według LinkedIn.

 

100 firm specjalizuje się w usługach programistycznych, konsultingu w chmurze, usługach zarządzanych przez IT, testowaniu aplikacji i innych, takich jak my Shopify i agencja eCommerce. Aby określić liderów Clutch, ich zespół badawczy bierze pod uwagę wiele czynników. Są to między innymi reputacja marki firmy, obecność w Internecie, oferowane usługi i zweryfikowane recenzje. W przypadku nagród opartych na lokalizacji, firmy są również oceniane pod kątem ich obecności w danym regionie.

 

“Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić najlepsze firmy w Polsce, które specjalizują się w wysokiej jakości usługach IT. Jako świadectwo ich ciężkiej pracy, każda z nich zasługuje na to wyróżnienie.”  – mówi Miller Douglas, Senior Sales Development Representative w Clutch.

 

Kolejny sukces i docenienie pracy naszych specjalistów motywuje nas do dalszego rozwoju.
Aby jeszcze bardziej rozwinąć naszą firmę wchodzimy na rynek niemiecki. Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych rynków eCommerce na świecie i po Wielkiej Brytanii  drugi w Europie pod względem wielkości. W drugim kwartale 2020 r. 94% niemieckich użytkowników Internetu robiło zakupy online. Odpowiada to 79% ludności w wieku 16 lat i więcej, a więc około 55 mln obywateli niemieckich. Jedna trzecia (34%) robi zakupy online przynajmniej raz w tygodniu. Dlatego zachęcamy naszych klientów, aby pomyśleli o globalnej ekspansji, to świetny sposób na napędzanie biznesu. Nasza ekspansja na rynki zagraniczne będzie przyspieszona dzięki współpracy z Divante. Rozwój nowych technologii i połączenie naszych kompetencji z ich doświadczeniem. Poza biurem w tym kraju uruchomiliśmy stronę internetową.

Mateusz Rybka
Community Builder, jego zainteresowania to sprzedaż, marketing, rekrutacja i branża automotive. Były Partnership Manager, Community Manager w Google Developer Group z niemal sześcioletnim doświadczeniem w Software Housie. Marketing Manager w PRz Racing Team

Polecane wpisy

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM