Divante łączy siły z Cloudflight

Divante łączy siły z Cloudflight

17 grudnia 2021 Divante – czołowy eCommerce software house w Europie, którego częścią jest Brand Active, połączył się z Cloudflight, zwiększając możliwości eCommerce i rozszerzając holistyczną ofertę o specjalistyczną wiedzę, jaką dysponuje ta przodująca europejska firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania i dostarczaniem rozwiązań AI.  

 

Divante to marka będąca czołowym eCommerce software housem w Europie i ekspertem w tworzeniu najwyższej klasy rozwiązań i produktów eCommerce dla globalnych firm B2C i B2B. Druga połowa grudnia to dla wrocławskiej firmy krok w kierunku dalszego rozwoju. 17 grudnia Divante połączyło siły z Cloudflight – wiodącą europejską firmą zajmującą się opracowywaniem oprogramowania i dostawcą rozwiązań AI, na której pokładzie znajduje się ponad 600 deweloperów, specjalistów IT i strategów. 

 

Zarówno Divante, jak i Cloudflight to firmy dostarczające skalowalne, elastyczne oprogramowania szyte na miarę, gotowe do szybkiego i bezproblemowego wdrożenia, oferujące kompleksowe usługi typu end-to-end od doradztwa strategicznego po tworzenie oprogramowania i działania w chmurze. 

Połączenie sił znacząco zwiększa możliwości eCommerce obu firm, co nie pozostaje również bez znaczenia dla Brand Active.

 

Połączenie sił Divante z Cloudflight to również  ważne wydarzenie dla Brand Active. Bardzo się cieszymy, że będziemy należeć do tak dojrzałej międzynarodowej organizacji. Nasze usługi developmentu Shopify i Shopify Plus będą komplementarnym produktem w grupie, co umocni naszą pozycję jako Shopify Partnera w Europie – mówi Marcin Rudzik, CEO at Brand Active.

 

Gratulujemy podjętej decyzji i z niecierpliwością czekamy na efekty współpracy, która z pewnością nie tylko pozwoli utrzymać pozycje liderów technologicznych, ale i wzmocnić położenie obu firm na stale rozwijającym się rynku eCommerce.

Agnieszka Waliłko
Content specialist. Pasjonatka pisania, na co dzień zajmuje się tworzeniem treści i prowadzeniem kanałów Social Media.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Tomasz Zwierzchoń na stanowisku CTO w Brand Active

Zespół Brand Active powiększa się o osobę Tomasza Zwierzchonia, który objął stanowisko Chief Technology Officer (CTO).
3.01.2022
Czytaj więcej Strzałka

Audyt SEO sklepu internetowego - co zawiera i ile kosztuje?

Audyt SEO to szereg czynności analitycznych, których celem jest wykrycie błędów oraz możliwości optymalizacyjnych strony. Przedstawione rozwiązania mają przyczynić się do wzrostu widoczności strony w wynikach wyszukiwarki Google.
1.12.2021
Czytaj więcej Strzałka