Tomasz Zwierzchoń na stanowisku CTO w Brand Active

Tomasz Zwierzchoń na stanowisku CTO w Brand Active

Zespół Brand Active powiększa się o osobę Tomasza Zwierzchonia, który objął stanowisko Chief Technology Officer (CTO).

 

Tomasz Zwierzchoń to doświadczony Leader mający wieloletnią praktykę na stanowiskach: Head of Front End, IT Architect, Frontend Team Leader i Scrum Master. Zwolennik Scruma, Kanbana, BDD, TDD i JTBD. Kładzie nacisk na jakość, z sukcesem wdrażając Pair Programming czy Code Reviews. Współpracował między innymi z Bankiem Pekao S.A. i IBM – jednym z najstarszych przedsiębiorstw informatycznych na świecie przy wdrażaniu OpenBanking/PSD2. Zarządzał w ORBA projektami eCommerce B2B i B2C, zdobywającymi nagrody e-Commerce Polska Awards.

 

W Brand Active Tomasz będzie odpowiedzialny za zarządzanie działem developmentu, rozwój technologii, współtworzenie strategii BA oraz skalowanie zespołu we współpracy z wewnętrznym wsparciem HR. Po jego stronie będzie leżał również nadzór nad wewnętrznymi OKR, wyznaczanie najwyższego standardu programowania i bezpieczeństwa danych. Jednym z głównych zadań będzie również budowanie relacji z partnerami i kluczowymi Klientami oraz aktywne uczestnictwo projektach.

 

Współpraca z tak doświadczoną osobą, jak Tomasz pozwoli nam na jeszcze skuteczniejsze działanie dostosowane do aktualnych trendów oraz indywidualnych potrzeb Klientów i realizację innowacyjnych projektów o wielopoziomowej architekturze.

Agnieszka Waliłko
Content specialist. Pasjonatka pisania, na co dzień zajmuje się tworzeniem treści i prowadzeniem kanałów Social Media.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM