Pozostałe usługi e-commerce Zainwestuj w rozwój swojego biznesu online

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobic

Vue.js Development

Pracujemy na Vue stricte przy projektach e-commerce, korzystamy również z Vue Storefront, który doskonale sprawdza się m.in. w połączeniu z backendem Shopify. Dzięki technologii PWA w Vue Storefront zakupy odbywają się jak na aplikacji natywnej, co zdecydowanie zwiększa wydajność sklepu internetowego.

Zobacz  więcej

Ekspansja zagraniczna

Ekspansja e-commerce to złożony proces. Proponując tę usługę, oferujemy propozycję nowych rynków sprzedaży, analizę wybranego rynku i potencjału, kwestie prawne i podatkowe, wybór kanału sprzedaży, kompetencje zespołu sprzedażowego, wyzwania logistyczne.

Zobacz  więcej

Szkolenia e-commerce

Prowadzimy szkolenia dedykowane firmom i sklepom internetowych w obszarze e-commerce, realizując je w siedzibie firmy zleceniodawcy, w miejscu “na neutralnym gruncie” zajmując się organizacją i logistyką lub w siedzibie naszej firmie (Rzeszów). Przeprowadzimy skuteczne szkolenie e-commerce z zakresu marketing e-commerce oraz analityka, automatyzacja procesów e-commerce, narzędzia i rozwiązania dla sklepów internetowych, przygotowanie sklepu do skalowania i ekspansji.

Zobacz  więcej

Audyt e-commerce

Każdy audyt jest inny, a jego zakres wyjściowy dostosowany do sytuacji firmy. Na nasze działania składa się: briefing, badanie strategii marki, weryfikacja procesów e-commerce, przegląd działań marketingowych, weryfikacja kompetencji zespołu, analiza platform i narzędzi e-commerce oraz audyt koszyka ścieżki zakupowej.

Zobacz  więcej

Wdrożenia B2B E-commerce

Dzięki oprogramowaniu dla B2B połączysz swoją sprzedaż online oraz offline, a Twoi dotychczasowi klienci szybko docenią możliwość zamawiania przez Internet. Za sprawą zaawansowanych rozwiązań technologicznych oszczędzisz czas dzięki automatyzacji wielu procesów. ONE B2B to dodatkowe narzędzie dla Twoich pracowników, które pozytywnie wpłynie na ich codzienną pracę oraz wydajność.

Zobacz  więcej