Pozostałe usługi e-commerce Zainwestuj w rozwój swojego biznesu online

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobic

Vue.js Development

Pracujemy na Vue stricte przy projektach e-commerce, korzystamy również z Vue Storefront, który doskonale sprawdza się m.in. w połączeniu z backendem Shopify. Dzięki technologii PWA w Vue Storefront zakupy odbywają się jak na aplikacji natywnej, co zdecydowanie zwiększa wydajność sklepu internetowego.

Zobacz  więcej

Rich Content

Skuteczny Rich Content to rozbudowane, atrakcyjne karty produktu (rich cards), w których do zilustrowania danych i informacji wykorzystane są zdjęcia, ikony, tabele oraz infografiki, animacje, audio i video. Usługa koncentruje sie na analizie, strategii, makietowaniu i wdrożeniu informacji produktówych.

Zobacz  więcej

Ekspansja zagraniczna

Ekspansja e-commerce to złożony proces. Proponując tę usługę, oferujemy propozycję nowych rynków sprzedaży, analizę wybranego rynku i potencjału, kwestie prawne i podatkowe, wybór kanału sprzedaży, kompetencje zespołu sprzedażowego, wyzwania logistyczne.

Zobacz  więcej

Optymalizacja procesów biznesowych

Celem optymalizacji, którą przeprowadzamy w firmach, jest zwiększenie zysków, a sama optymalizacja może dotykać obszarów, takich jak zespół e-commerce, logistyka, procesy, konwersja sprzedaży. Usługa ta jest bliska naszej usłudze audytu e-commerce, lecz w tym przypadku maksymalnie skupiamy się na analityce oraz liczbach.

Zobacz  więcej

Szkolenia e-commerce

Prowadzimy szkolenia dedykowane firmom i sklepom internetowych w obszarze e-commerce, realizując je w siedzibie firmy zleceniodawcy, w miejscu “na neutralnym gruncie” zajmując się organizacją i logistyką lub w siedzibie naszej firmie (Rzeszów). Przeprowadzimy skuteczne szkolenie e-commerce z zakresu marketing e-commerce oraz analityka, automatyzacja procesów e-commerce, narzędzia i rozwiązania dla sklepów internetowych, przygotowanie sklepu do skalowania i ekspansji.

Zobacz  więcej

Badanie tajemniczego klienta

Badanie zostaje przeprowadzone w formie wywiadu pogłębionego, podczas którego tajemniczy klient, na podstawie karty badania, pod okiem konsultanta e-commerce przechodzi poszczególne etapy procesu zakupowego. Do każdego etapu zostają przygotowane zalecenia mające na celu podniesienie jakości obsługi w sklepie oraz jego funkcjonalności.

Zobacz  więcej

Audyt e-commerce

Każdy audyt jest inny, a jego zakres wyjściowy dostosowany do sytuacji firmy. Na nasze działania składa się: briefing, badanie strategii marki, weryfikacja procesów e-commerce, przegląd działań marketingowych, weryfikacja kompetencji zespołu, analiza platform i narzędzi e-commerce oraz audyt koszyka ścieżki zakupowej.

Zobacz  więcej

Wdrożenia Comarch e-sklep

Comarch to rozwiązanie dla użytkowników oprogramowania Comarch ERP (XT, Optima, XL, ALTUM), umożliwiające sprzedaż produktów i usług w Internecie poprzez platformę Comarch e-Sklep hostowaną w Centrum Danych Comarch. Dzięki pełnej integracji z systemem ERP platforma Comarch e-Sklep jest fornt-endową nakładką na już wykorzystywane systemy ERP w przedsiębiorstwie.

Zobacz  więcej

Wdrożenia Omnichannel

Wdrożenie Omnichannel E-commerce to kompleksowa usługa składająca się z warsztatów diagnozujących bieżącą sytuację przedsiębiorstwa, przygotowania strategii etapowego wdrażania modelu omnichannel wraz z rekomendacjami i szczegółowymi planami wdrożenia każdego etapu, nadzoru i bieżącego kompleksowego wsparcia nad poszczególnymi etapami wdrażania, automatyzacji procesów sprzedażowych i logistycznych, szkoleń i pomocy dla użytkowników wdrożonych systemów.

Zobacz  więcej

Wdrożenia B2B E-commerce

Dzięki oprogramowaniu dla B2B połączysz swoją sprzedaż online oraz offline, a Twoi dotychczasowi klienci szybko docenią możliwość zamawiania przez Internet. Za sprawą zaawansowanych rozwiązań technologicznych oszczędzisz czas dzięki automatyzacji wielu procesów. ONE B2B to dodatkowe narzędzie dla Twoich pracowników, które pozytywnie wpłynie na ich codzienną pracę oraz wydajność.

Zobacz  więcej

Polskie płatności Shopify

Shopify to globalna platforma e-commerce, która rozwija się w imponującym tempie. Dzięki kompletności tego systemu możesz z przyjemnością rozwijać swój e-commerce- teraz bez żadnych przeszkód również na rynku polskim!

Zobacz  więcej

Wdrożenia Shoper

Shoper to najbardziej popularna platforma sprzedażowa typu SaaS (Software as a Service) w Polsce, z której korzystają tysiące firm miesięcznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na polskim rynku Shoper został bardzo dobrze dostosowany do wymagań klientów na polskim rynku.

Zobacz  więcej
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM