Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Lestello wchodzi na rynek e-commerce przy współpracy z Brand Active

Brand ActiveAktualności Lestello wchodzi na rynek e-commerce przy współpracy z Brand Active

Lestello wchodzi na rynek e-commerce przy współpracy z Brand Active

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z wiodącym polskim producentem i konfekcjonerem produktów zbożowych, firmą LESTELLO.

 

Rozwój e-commerce Lesttelo przy wsparciu Brand Active

Firma Lestello istnieje na rynku od 1992 r. Jesteśmy polskim producentem z polskimi tradycjami, dlatego dla nas najważniejsza jest jakość produktów, a co za tym idzie zadowolenie klienta. Idąc z duchem czasu oraz zapytaniami klientów detalicznych, zdecydowaliśmy o rozpoczęciu sprzedaży internetowej. Bardzo ważne dla nas jest, żeby pomogli nam w tym profesjonaliści, dlatego zwróciłam się do przyjaciela związanego z branżą IT, o polecenie mi minimum „dobrej” agencji. Tak trafiłam do nie „dobrej” a wspaniałej grupy ekspertów Brand Active, którzy w pełni rozumieją nasze potrzeby, jak i rozwiewają wątpliwości, oraz tłumaczą i pokazują to, czego my sami jeszcze nie potrafimy dostrzec. Współpraca dopiero się zaczyna i jeszcze sporo przed nami, ale widząc profesjonalizm Marcina i jego załogi, jestem spokojna – Dagmara Wójcik, Koordynator e-commerce Lestello.

 

Shopify jako platforma sprzedażowa dla sklepu Lestello 

Celem pierwszego etapu współpracy będzie stworzenie kanału sprzedaży produktów Lestello poprzez sklep online. Zespół specjalistów Brand Active odpowiedzialny będzie za zaprojektowanie i wdrożenie sklepu w oparciu o platformę Shopify, której jesteśmy oficjalnym polskim partnerem – Piotr Znamirowski, E-commerce Consultant Brand Active.

 

Podczas współpracy z firmą Lestello koordynować będziemy również działania związane z wejściem w kanał internetowej sprzedaży zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. 

 

 

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.