Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Brand Active pod opieką medyczną LuxMed

Brand ActiveAktualności Brand Active pod opieką medyczną LuxMed

Brand Active pod opieką medyczną LuxMed

Prywatna opieka medyczna to dla każdego pracownika duży benefit pozwalający na kompleksowe świadczenia w zakresie profilaktyki, diagnostyki, jak i dostępu do lekarzy specjalistów. Pracownicy Brand Active zostali objęci opieką medyczną świadczoną przez ogólnopolską sieć LuxMed. 

 

Zdecydowaliśmy się na prywatną opiekę medyczną dla pracowników z oczywistych względów. Długie czasy oczekiwania na wizytę u lekarzy i czekanie w kolejce po samą receptę, to coś, co w dzisiejszych czasach jest nie do pomyślenia. Brak dobrej i sprawnej opieki medycznej rzutuje na samopoczucie w życiu prywatnym, jak i w pracy. Mamy nadzieję, że LuxMed spełni nasze oczekiwania, a objęcie opieką medyczną zachęci każdego do regularnych, profilaktycznych badań – Marcin Rudzik, CEO Brand Active.

 

LuxMed to sieć medyczna w dużej mierze działająca w oparciu o rozwiązania online, tj. umawianie wizyt, odbieranie wyników badań czy zamawianie recept, co pozwala na dużą oszczędność czasu. Dla jeszcze większej wygody każda osoba korzystająca z usług medycznych LuxMedu ma możliwość pobrania aplikacji mobilnej, za której pośrednictwem można zarządzać swoim internetowym profilem pacjenta. 

 

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.