Brand Active pod opieką medyczną LuxMed

Prywatna opieka medyczna to dla każdego pracownika duży benefit pozwalający na kompleksowe świadczenia w zakresie profilaktyki, diagnostyki, jak i dostępu do lekarzy specjalistów. Pracownicy Brand Active zostali objęci opieką medyczną świadczoną przez ogólnopolską sieć LuxMed.

 

Zdecydowaliśmy się na prywatną opiekę medyczną dla pracowników z oczywistych względów. Długie czasy oczekiwania na wizytę u lekarzy i czekanie w kolejce po samą receptę, to coś, co w dzisiejszych czasach jest nie do pomyślenia. Brak dobrej i sprawnej opieki medycznej rzutuje na samopoczucie w życiu prywatnym, jak i w pracy. Mamy nadzieję, że LuxMed spełni nasze oczekiwania, a objęcie opieką medyczną zachęci każdego do regularnych, profilaktycznych badań – Marcin Rudzik, CEO Brand Active.

 

LuxMed to sieć medyczna w dużej mierze działająca w oparciu o rozwiązania online, tj. umawianie wizyt, odbieranie wyników badań czy zamawianie recept, co pozwala na dużą oszczędność czasu. Dla jeszcze większej wygody każda osoba korzystająca z usług medycznych LuxMedu ma możliwość pobrania aplikacji mobilnej, za której pośrednictwem można zarządzać swoim internetowym profilem pacjenta.

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Lestello wchodzi na rynek e-commerce przy współpracy z Brand Active

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z wiodącym polskim producentem i konfekcjonerem produktów zbożowych, firmą LESTELLO. Rozwój e-commerce Lesttelo przy wsparciu Brand Active Firma Lestello istnieje na rynku od 1992 r. Jesteśmy polskim producentem z polskimi tradycjami, dlatego dla nas najważniejsza jest jakość produktów, a co za
26.08.2019
Czytaj więcej Strzałka

Marcin Rudzik dla magazynu E-commerce & digital marketing

W najnowszym wydaniu magazynu E-commerce & digital marketing, Marcin Rudzik poruszył temat wyboru dostawcy usług kurierskich, udzielając wskazówek, na co zwrócić szczególną uwagę podczas zawierania umów. “Wybór dostawcy usług kurierskich to kluczowa kwestia dla sklepu internetowego. Zrozumienie wzajemnych praw i obowiązków oraz cenników, które wynikają z
8.08.2019
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz