Marcin Rudzik dla magazynu E-commerce w Praktyce

Zastanawialiście się, co byście zrobili, gdybyście otrzymali 2 mln zł na rozkręcenie biznesu e-commerce? O tym, jak z głową prowadzić działania i dobrze zainwestować pieniądze pisze Marcin Rudzik na łamach magazynu E-commerce w Praktyce

 

“Jeśli nie znajdę ludzi, którzy będą bardzo dobrzy i uwierzą w moją wizję, to cały pomysł spali na panewce. Fundament każdej firmy jest kluczowy dla jej rozwoju” – pisze Marcin Rudzik, CEO Brand Active.

 

W artykule znaleźć można wyjaśnienie, dlaczego to zespół i produkt powinny stanowić koronne punkty każdego biznesu oraz 7 merytorycznych wskazówek dotyczących sposobu prowadzenia biznesu e-commerce przy współpracy z inwestorem.

 

Szczegóły dotyczące tego, jak rozsądnie wykorzystać budżet inwestycyjny znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu E-commerce w Praktyce.

Agnieszka Waliłko
Content specialist. Pasjonatka pisania, na co dzień zajmuje się tworzeniem treści i prowadzeniem kanałów Social Media.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Brand Active na Targach eHandlu

20 października odbędzie się kolejna, 20 już, edycja Targów eHandlu - Warsaw Expo. To największe wydarzenie branżowe w Europie Centralnej, podczas którego ponownie będziemy uczestniczyć w roli wystawców prezentujących między innymi możliwości platformy sprzedażowej Shopify, której jesteśmy oficjalnym partnerem. 
14.10.2021
Czytaj więcej Strzałka

Optymalizacja SEO platformy Shopify Plus - poradnik

Shopify Plus to jedna z najpopularniejszych platform sprzedażowych, dedykowana klientom typu enterprise. Shopify Plus powstał w 2014 roku i na przestrzeni ostatnich lat zyskał ogromną popularność. Dziś, szacuje się, że został on już wdrożony u ponad 10 700 przedsiębiorców na całym świecie.
10.09.2021
Czytaj więcej Strzałka