Polskie sklepy na Shopify – 10 inspiracji

Aktualnie, tj. 27 kwietnia 2022 roku w Polsce zarejestrowanych jest 2042 sklepów na platformie Shopify (mowa o aktywnych sklepach). To w porównaniu z 1 706 561 sklepami Shopify na całym świecie jest co prawda zaledwie ułamkiem, lecz wzrost tej platformy jest ogromny. W stosunku do sierpnia 2020 roku, kiedy ten artykuł powstał, w Polsce zanotowaliśmy wzrost o około 100% sklepów Shopify. Coraz więcej firm decyduje się na otwarcie sklepu w oparciu o Shopify lub migracje z innych systemów. Sprzyja temu rozkwit oprogramowania m.in. rozwój polskich bramek płatności, kurierów, tłumaczeń i zewnętrznych integracji. Shopify jest najbardziej popularną platformą e-commerce na świecie. Jest rozwijana przez lata w najnowszej technologii i przy zachowaniu najwyższych standardów. Dlatego też coraz więcej polskich agencji specjalizuje się właśnie w rozwoju Shopify. Kiedy zbierzemy wszystko w całość, okazuje się, że często to właśnie ta platforma jest najlepszym wyborem na sklep internetowy, dlatego też sklepy na Shopify w naszym kraju są coraz bardziej popularne.

 

Przedstawiamy Wam 10 inspiracji polskich sklepów na platformie Shopify. Celowo wybraliśmy sklepy reprezentujące różne branże.

 

1 – bebeconcept.pl | Dla mamy i dziecka

sklep shopify bebe

2 – tagomago.pl | Uroda

3 – genactiv.eu | Suplementy diety

Skontaktuj się z firmą, która wykonała ten sklep (kliknij tutaj)

sklepy na shopify genactiv

4 – bizuu.pl | Fashion

Skontaktuj się z firmą, która wykonała ten sklep (kliknij tutaj)

sklep na shopify bizuu

5 – adventuresports.pl | Sport

Skontaktuj się z firmą, która wykonała ten sklep (kliknij tutaj)

shopify sklep internetowy

6 – blowuppress.eu | Sztuka

7 – sklep.kawa.pl | Artykuły spożywcze

8 – manufakturawboleslawcu.com | Rękodzieło

Skontaktuj się z firmą, która wykonała ten sklep (kliknij tutaj)

polski sklep shopify boleslawiec

9 – eplafoniera.pl | Dom i wnętrze

10 – sklep.skyn.pl | Zdrowie

Marcin Rudzik
CEO w agencji e-commerce Brand Active, twórca podcastu „Merytorycznie o eCommerce”, mentor z zakresu e-commerce w Inkubatorach AIP. Regularnie występuje na konferencjach oraz pisze artykuły do branżowych magazynów. Z pasji strażak w jednostce OSP.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Przelewy24 dostępne w Shopify – integracja

Shopify to aktualnie najszybciej rozwijająca się platforma SaaS na świecie. Obecnie tę technologię wykorzystuje ponad 1.800.000 sklepów internetowych. Dzięki dużej społeczności platforma ta szybko asymiluje się na kolejnych rynkach, w tym także polskim. Bez problemu wdrożysz płatności Przelewy24 do Shopify!
10.08.2020
Czytaj więcej Strzałka

Rozpoczęliśmy certyfikację Facebook Blueprint

Zespół Brand Active zdobył certyfikat Facebook Blueprint potwierdzający wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu cyfrowego.
5.08.2020
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz