Rozpoczęliśmy certyfikację Facebook Blueprint

Zespół Brand Active zdobył certyfikat Facebook Blueprint potwierdzający wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu cyfrowego.

Egzaminy Facebook Blueprint to forma sprawdzenia kompetencji z zakresu marketingu cyfrowego. Posiadaczką certyfikatu w zespole Brand Active jest Adrianna Ziobro – PPC Specialist.

Certyfikacja Blueprint jest najlepszą formą akredytacji ze strony Facebooka. Egzaminy Facebook Blueprint pozwalają nam przede wszystkim na zweryfikowanie i potwierdzenie swoich umiejętności, czego poświadczeniem jest oficjalna odznaka wydawana po zdanym egzaminie. To pierwszy, ale nie ostatni krok, który prowadzi nas do coraz pełniejszego poznania mechanizmów działania oraz algorytmów systemu Facebook, oraz Instagram – Adrianna Ziobro, PPC Specialist w Brand Active.

To kolejny i z pewnością nie ostatni certyfikat na koncie zespołu Brand Active, który potwierdza nasze umiejętności.

Agnieszka Waliłko
Content specialist. Pasjonatka pisania, na co dzień zajmuje się tworzeniem treści i prowadzeniem kanałów Social Media.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Polskie sklepy na Shopify – 10 inspiracji

Aktualnie, tj. 6 sierpnia 2020 roku w Polsce zarejestrowanych jest 1291 sklepów na platformie Shopify (mowa o aktywnych sklepach). To w porównaniu z 1 234 035 sklepami Shopify na całym świecie jest co prawda zaledwie ułamkiem, lecz wzrost tej platformy jest ogromny.
6.08.2020
Czytaj więcej Strzałka

5 darmowych najpopularniejszych aplikacji SEO na Shopify

Prowadząc sklep internetowy, warto mieć na względzie to, jak ważne są kwestie związane z pozycjonowaniem. Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z e-commerce lub zastanawiasz się, jak sprawić, by Twój sklep na Shopify wyświetlał się wyżej niż strony konkurencyjne, warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania. W Shopify App Store znajdziesz aplikacje, które umożliwiają integrację z usługami zewnętrznymi czy dodanie nowych funkcjonalności strony. Shopify oferuje również aplikacje, które dotyczą ściśle kwestii pozycjonowania. Oto przegląd najpopularniejszych darmowych aplikacji, które usprawnią wdrażanie kwestii związanych z SEO. 
4.08.2020
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz