7 dużych, rozpoznawalnych marek, które posiadają sklepy na Shopify Plus

Shopify Plus - 1

Przygotowaliśmy dla Was zbiór sklepów opartych o Shopify Plus działających na rynku polskim. Bez wątpienia platforma ta rozwija się w niesamowicie szybkim tempie, dzięki czemu z sukcesem pozyskuje kolejnych zwolenników. 

 

Shopify Plus to platforma uruchomiona w 2014 roku, która wykorzystywana jest w 175 krajach, obsługując ponad 10000 aktywnych sklepów internetowych. 

 

Plus to najwyższy plan dostępny w Shopify, który daje rozszerzone funkcjonalności w postaci:

 

Platforma ta nieprzerwanie notuje wzrosty zainteresowania, co tylko potwierdza trendy panujące w e-commerce.

 

Liczba sklepów Shopify Plus

Źródło: https://storeleads.app/

 

Sklepy Shopify Plus w Polsce

 

Shopify coraz mocniej zaznacza swój udział na rynku polskim, wyprzedzając swoją technologią lokalne platformy. Użytkownicy Shopify doceniają przede wszystkim stabilność platformy, globalny zasięg, potężny app store, automatyzację pracy w planie Shopify Plus, rozbudowany dostęp do API, przyjazne środowisko dla developerów.

 

Poniżej prezentujemy sklepy działające na rynku polskim w oparciu o Shopify Plus, które mogą stanowić inspirację.

 

1) https://quadropolska.pl/

 

Historia klocków konstrukcyjnych Quadro sięga 1979 roku, kiedy to po raz pierwszy zostały one zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Zabawek. Jak określa zespół Quadro, “QUADRO nie jest zabawką jednorazową ani produktem sezonowym. Od ponad 40 lat jest to zabawka do ćwiczeń ruchowych, z którą dzieci mogą aktywnie dorastać. Jest dobrze przemyślana, stabilna i bezpieczna i sprawdza się od pokoleń.” Quadro to produkt globalny dostępny na wielu rynkach.

 

Sklep Quadro Shopify

2) https://pl.mokee.eu/

 

Mokee to sklep, w którego asortymencie znajdziemy produkty dedykowane dzieciom takie jak: łóżeczka dziecięce, kosze Mojżesza czy tekstylia dla dzieci. Wspólnie z Mokee możesz stworzyć pokój dziecięcy Twoich marzeń.

Sklep Mokee Shopify

 

3) https://pitbullstore.pl/

 

Celem West Coast Pitbull jest podnoszenie komfortu podczas uprawiania sportów wyczynowych, wysiłkowych i kontaktowych. W ofercie sklepu znajdziemy odzież sportową i uliczną, z której korzystają między innymi zawodnicy KSW.

Sklep Pitbull Shopify

 

4) https://noskinoski.pl/

 

Noski Noski to sklep z zabawkami dla dzieci i rodziców. Jak sami określają, w ich ofercie można znaleźć zabawki dla niemowląt i dla dzieci od 0 do 103 lat. Sklep został zmigrowany z platformy Shoper na Shopify Plus.

Sklep NoskiNoski Shopify

5) https://waterdrop.pl/

 

Jako swój cel Waterdrop stawia odpowiednie nawodnienie organizmu i wsparcie w drodze do zdrowszego trybu życia. Waterdrop stawia również na zminimalizowanie liczby platsikowych butelek, zastępując je swoim produktem. W maju 2018 roku Waterdrop pojawił się na czeskim rynku, gdzie odniósł sukces, a teraz podobną popularność zdobywa w Polsce.

Sklep Waterdrop Shopify

6) https://www.babytula.pl/

 

BabyTula to wielokrotnie nagradzany lider branży. W asortymencie znajdziemy piękne i wszechstronne nosidełka, które zapewniają wygodę i ergonomię. Nosidełka od BabyTula to produkt globalny dostępny na wielu rynkach.

Sklep BabyTula Shopify

7) https://pl.huel.com/

 

Huel to producent pełnowartościowego, łatwego w użyciu i przygotowaniu oraz rozsądnego cenowo jedzenia, przy minimalnym wpływie na zwierzęta i środowisko. Huel działa globalnie, a ich produkty można znaleźć w wielu krajach na całym świecie. Oferta sklepu jest szeroka i każdy z pewnością odnajdzie tam swój smak.

Sklep Huel Shopify

Zobacz również przykłady Shopify Plus na świecie

Sprawdź

Chcesz dowiedzieć się więcej o Shopify Plus?

Sprawdź

Paweł Horodecki
Head of Operations | Sales Team, specjalizuje się w planowaniu długofalowej współpracy z klientami oraz pomocy w osiąganiu celów wyznaczonych w projektach. Na co dzień dba o jakość obsługi klienta oraz dobór najlepszych rozwiązań, mając na uwadze sukces klienta.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

PIM w e-commerce - sposób na produktowy chaos informacyjny

Jak PIM Akeneo może pomóc Ci zwalczyć produktowy chaos informacyjny, dostarczając również wiele przydatnych funkcji dla e-commerce - SPRAWDŹ
5.08.2021
Czytaj więcej Strzałka

Aplikacja Shopify Scripts – jakie daje możliwości?

Shopify Scripts to aplikacja oparta o fragmenty kodu, które pozwalają na tworzenie niestandardowych rozwiązań w sklepie Shopify Plus. Sprawdź jej możliwości
28.07.2021
Czytaj więcej Strzałka