Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Brand Active z certyfikatem eksperckim Brand24

Brand ActiveAktualności Brand Active z certyfikatem eksperckim Brand24
akademia Brand24

Brand Active z certyfikatem eksperckim Brand24

Pracownicy Brand Active nieustannie dbają o poszerzanie swoich kompetencji. Tym razem poprzez szkolenie w firmie Brand24 zdobyli certyfikat wiedzy o monitoringu Internetu.

 

“Monitoring Internetu to kluczowy krok w procesie budowania świadomości marki. Brand24 jest narzędziem, na którym opieramy swoje działania również na kanałach social media. To właśnie dzięki niemu możemy budować więź odbiorców z marką oraz poznać potrzeby osób znajdujących się w grupie docelowej naszych Klientów. Dzięki certyfikowanemu szkoleniu organizowanemu przez Brand24 pozyskaliśmy z Adrianem, który w Brand Active zajmuje się głównie monitoringiem sieci i wzmacnianiem świadomości marki naszych Klientów, stosowną wiedzę praktyczną, którą możemy przełożyć na konkretne, bardziej efektywne działania.” – Agnieszka Waliłko, Content Specialist, Brand Active

certyfikat Brand24 dla Brand Active

“Nasze certyfikowane szkolenie z obsługi narzędzia Brand24 to rozwiązanie, które pozwala poznać dokładnie samo narzędzie oraz pozwala na utrwalenie wiedzy z zakresu monitoringu Internetu, a kończy się quizem ze znajomości oraz papierowym certyfikatem. Bardzo się cieszę że BrandActive bierze udział w tego typu rzeczach, bo z jednej strony, my mamy dzięki temu dużo lepiej wyedukowanych klientów, którzy lepiej robią monitoring, a z drugiej strony, sama firma może pochwalić się naszym certyfikatem, który jest rozpoznawalny na rynku mediowym. Swego czasu zrobiliśmy nawet wspólne case study, które pokazuje jak bardzo wykorzystanie monitoringu jest korzystne.” – Mikołaj Winkiel, Chief Evangelist, Brand24

 

Analiza danych w sieci stanowi jedną z najbardziej pożądanych umiejętności w obszarze marketingu. Uzyskanie certyfikatu w wyniku szkolenia organizowanego przez Brand24 – lidera monitoringu w Internecie w Polsce,  to kolejny krok do budowania zadowolenia naszych klientów.

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.