Marcin Rudzik dla magazynu E-commerce & digital marketing

W najnowszym wydaniu magazynu E-commerce & digital marketing, Marcin Rudzik poruszył temat wyboru dostawcy usług kurierskich, udzielając wskazówek, na co zwrócić szczególną uwagę podczas zawierania umów.

 

“Wybór dostawcy usług kurierskich to kluczowa kwestia dla sklepu internetowego. Zrozumienie wzajemnych praw i obowiązków oraz cenników, które wynikają z umowy, pozwoli uniknąć w przyszłości nie tylko dodatkowych kosztów, ale również zminimalizuje ryzyko utraty klientów” – pisze Marcin Rudzik, CEO w Brand Active.

 

Więcej o umowach z firmami kurierskimi przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu E-commerce & digital marketing.

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Brand Active pod opieką medyczną LuxMed

Prywatna opieka medyczna to dla każdego pracownika duży benefit pozwalający na kompleksowe świadczenia w zakresie profilaktyki, diagnostyki, jak i dostępu do lekarzy specjalistów. Pracownicy Brand Active zostali objęci opieką medyczną świadczoną przez ogólnopolską sieć LuxMed. Zdecydowaliśmy się na prywatną opiekę medyczną dla pracowników z oczywistych względów.
14.08.2019
Czytaj więcej Strzałka

Shoper udostępnia płatności Google Pay

25 lipca 2019 roku podczas śniadania biznesowego w Warsaw Financial Center, Google, Shoper oraz Blue Media wspólnie poinformowali, że jeszcze na przełomie lipca/sierpnia 2019 roku na platformie Shoper zostaną udostępnione płatności Google Pay. Google Pay charakteryzuje się prostotą i przede wszystkim możliwością bardzo szybkiego dokonywania płatności.
31.07.2019
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz