Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Brand Active w Allegro Ads Partner

Brand ActiveAktualności Brand Active w Allegro Ads Partner

Brand Active w Allegro Ads Partner

Kwiecień kolejnym miesiącem sukcesów – zespół Brand Active bogatszy o certyfikaty ukończenia kursu Allegro Ads Partner dla agencji w Akademii Allegro. 

Allegro Ads Partner to program dla doświadczonych agencji, które zdobyły certyfikat potwierdzający profesjonalną wiedzę z obszaru rozwiązań reklamowych w Allegro Ads i spełniają kryteria  wyznaczone przez Allegro. Do grona posiadaczy tego certyfikatu z zespołu Brand Active dołączyła Ewelina Grzona – PPC Specialist & Team Leader i Adrianna Ziobro – PPC Specialist. 

Partnerstwo z Allegro jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów e-commerce, którzy pragną poszerzyć swoje działania reklamowe o nowe źródła ruchu. Certyfikacja w tym kierunku pozwala nam na zwiększenie liczby rozwiązań w sieci Allegro, docierając do najlepszych miejsc w najbardziej odpowiednim czasie. A wszystko dzięki dedykowanym dla agencji narzędziom, na bazie których możemy dokładniej śledzić Twoją konkurencję, precyzyjniej dostosowywać stawki dla Twojego biznesu, dodatkowo zwiększając ruch i przychody Twojego sklepu – Ewelina Grzona – PPC Specialist & Team Leader, Brand Active

Allegro Ads Partner to kolejny dowód, że kampanie naszych klientów są w rękach profesjonalistów. Szkolenia stanowią dla Brand Active jedną z form inwestycji i ufamy, że przekładają się na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.