Brand Active w Allegro Ads Partner

Kwiecień kolejnym miesiącem sukcesów – zespół Brand Active bogatszy o certyfikaty ukończenia kursu Allegro Ads Partner dla agencji w Akademii Allegro.

 

Allegro Ads Partner to program dla doświadczonych agencji, które zdobyły certyfikat potwierdzający profesjonalną wiedzę z obszaru rozwiązań reklamowych w Allegro Ads i spełniają kryteria wyznaczone przez Allegro. Do grona posiadaczy tego certyfikatu z zespołu Brand Active dołączyła Ewelina Grzona – PPC Specialist & Team Leader i Adrianna Ziobro – PPC Specialist.

 

Partnerstwo z Allegro jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów e-commerce, którzy pragną poszerzyć swoje działania reklamowe o nowe źródła ruchu. Certyfikacja w tym kierunku pozwala nam na zwiększenie liczby rozwiązań w sieci Allegro, docierając do najlepszych miejsc w najbardziej odpowiednim czasie. A wszystko dzięki dedykowanym dla agencji narzędziom, na bazie których możemy dokładniej śledzić Twoją konkurencję, precyzyjniej dostosowywać stawki dla Twojego biznesu, dodatkowo zwiększając ruch i przychody Twojego sklepu – Ewelina Grzona – PPC Specialist & Team Leader, Brand Active

 

Allegro Ads Partner to kolejny dowód, że kampanie naszych klientów są w rękach profesjonalistów. Szkolenia stanowią dla Brand Active jedną z form inwestycji i ufamy, że przekładają się na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Koniec wsparcia dla systemów Magento 1.x – co dalej?

Zapowiadany dwa lata temu termin końca wsparcia dla systemów Magento 1.x (wydania Enterprise i Open Source) zbliża się nieuchronnie. 30 czerwca 2020 roku Adobe oficjalnie kończy wsparcie i wycofuje z eksploatacji systemy Magento 1.x (EOL).
19.05.2020
Czytaj więcej Strzałka

Brand Active wspiera wiedzą w Go! e-Commerce

Go! e-Commerce to pierwsza, ogólnopolska akcja edukacyjna dla przedsiębiorców dotkniętych kryzysem, organizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Brand Active stawia na dzielenie się wiedzą, dlatego z przyjemnością wzięliśmy udział w tej inicjatywie jako jeden z prowadzących warsztaty online. Jako przedstawiciel Brand Active w roli eksperta wystąpił Paweł.
28.04.2020
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz