Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Brand Active wspiera wiedzą w Go! e-Commerce

Brand ActiveAktualności Brand Active wspiera wiedzą w Go! e-Commerce

Brand Active wspiera wiedzą w Go! e-Commerce

Go! e-Commerce to pierwsza, ogólnopolska akcja edukacyjna dla przedsiębiorców dotkniętych kryzysem, organizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Brand Active stawia na dzielenie się wiedzą, dlatego z przyjemnością wzięliśmy udział w tej inicjatywie jako jeden z prowadzących warsztaty online. 

Jako przedstawiciel Brand Active w roli eksperta wystąpił Paweł Horodecki – Customer Services Director w Brand Active. Prowadząc warsztaty poradził, na co zwrócić uwagę przy wyborze platformy sprzedażowej. 

Go! e-Commerce – to świetna inicjatywa, która jest bieżącą odpowiedzią na aktualną sytuację, w której znalazło się wielu przedsiębiorców. Biorąc udział w poszczególnych cyklach warsztatów, zainteresowani mogą posiąść niezbędną wiedzę, by rozwinąć swoje biznesy poprzez e-commerce – kanał, który niezmiennie jest w trendzie wzrostowym. Rynek zmienia się dynamicznie, a dzięki takim akcjom przedsiębiorcy i producenci mogą poznać nowe technologie odpowiadające na ich potrzeby – Paweł Horodecki , Customer Services Director, Brand Active.

Branża e-commerce, jako silna i dynamicznie rozwijająca się gałąź rynku w dużym stopniu stała się odpowiedzią na wyzwania biznesowe, przed jakimi stoją aktualnie przedsiębiorcy, a my jako jej przedstawiciele jesteśmy otwarci na wspieranie inicjatyw, w których możemy podzielić się merytoryczną wiedzą z tego zakresu.

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.