Brand Active wspiera wiedzą w Go! e-Commerce

Go! e-Commerce to pierwsza, ogólnopolska akcja edukacyjna dla przedsiębiorców dotkniętych kryzysem, organizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Brand Active stawia na dzielenie się wiedzą, dlatego z przyjemnością wzięliśmy udział w tej inicjatywie jako jeden z prowadzących warsztaty online.
 
Jako przedstawiciel Brand Active w roli eksperta wystąpił Paweł Horodecki – Customer Services Director w Brand Active. Prowadząc warsztaty poradził, na co zwrócić uwagę przy wyborze platformy sprzedażowej.
 
Go! e-Commerce – to świetna inicjatywa, która jest bieżącą odpowiedzią na aktualną sytuację, w której znalazło się wielu przedsiębiorców. Biorąc udział w poszczególnych cyklach warsztatów, zainteresowani mogą posiąść niezbędną wiedzę, by rozwinąć swoje biznesy poprzez e-commerce – kanał, który niezmiennie jest w trendzie wzrostowym. Rynek zmienia się dynamicznie, a dzięki takim akcjom przedsiębiorcy i producenci mogą poznać nowe technologie odpowiadające na ich potrzeby – Paweł Horodecki , Customer Services Director, Brand Active.

Branża e-commerce, jako silna i dynamicznie rozwijająca się gałąź rynku w dużym stopniu stała się odpowiedzią na wyzwania biznesowe, przed jakimi stoją aktualnie przedsiębiorcy, a my jako jej przedstawiciele jesteśmy otwarci na wspieranie inicjatyw, w których możemy podzielić się merytoryczną wiedzą z tego zakresu.

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Brand Active w Allegro Ads Partner

Kwiecień kolejnym miesiącem sukcesów - zespół Brand Active bogatszy o certyfikaty ukończenia kursu Allegro Ads Partner dla agencji w Akademii Allegro. Allegro Ads Partner to program dla doświadczonych agencji, które zdobyły certyfikat potwierdzający profesjonalną wiedzę z obszaru rozwiązań reklamowych w Allegro Ads i spełniają kryteria wyznaczone..
30.04.2020
Czytaj więcej Strzałka

Opcja bezpłatnej promocji produktów w Google Ads

Niezależnie od tego, czy aktualnie prowadzisz kampanie produktowe w Google, czy dopiero chcesz spróbować, od przyszłego tygodnia produkty w Google możesz promować bezpłatnie! Wsparcie dla firm od Google Już od przyszłego poniedziałku wyniki wyszukiwania na karcie Zakupy Google będą stanowić głównie bezpłatne oferty. Tym akcentem Google chce..
24.04.2020
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz