Brand Active wśród ekspertów poradnika – pobierz bezpłatny e-book

Zmieniający się dynamicznie rynek daje przedsiębiorcom impuls do wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klienta, zadbania o jego potrzeby i wykorzystania obecnej sytuacji na rozwój swojego biznesu w kierunku online. Brand Active pomaga dostosować się do nowej rzeczywistości, dzieląc się wiedzą na łamach e-booka “Jak mądrze przenieść swój biznes do internetu?” stworzonego z inicjatywy redakcji czasopism “Marketer+” i “E-commerce w Praktyce”

 

Jak stworzyć sklep internetowy? Jak wykorzystać social media do promocji? Jak optymalizować i zwiększać sprzedaż? To tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie osoby wchodzące w świat e-commerce. Bezpłatny e-book  “Jak mądrze przenieść swój biznes do internetu?” to duża dawka merytorycznej wiedzy i inspiracji stworzona przez ekspertów różnych dziedzin, których praktyka pozwoliła na stworzenie przydatnych wskazówek związanych z  działalnością w internecie.

Dużo pisze się, że warto wejść w e-commerce, ale ile to kosztuje? W swoim artykule na bazie własnego doświadczenia dzielę się wiedzą, jakie czynniki mają wpływ na cenę oraz jak przygotować się do rozpoczęcia sprzedaży w internecie. W e-booku zamieszczone zostały również sugestie na wybranie drogi rozwoju w internecie dla swojego biznesu inspirowane prawdziwymi realizacjami z czasu pandemii, który udowodnił, jak ważna jest digitalizacja. Dla wszystkich, którzy zapoznają się z całością e-booka, z pewnością będzie to spora dawka rzeczowych informacji – dzięki czemu wejście w e-commerce stanie się przyjaźniejsze. 50 specjalistów na co dzień pracujących ze sklepami internetowymi dzieli się swoimi spostrzeżeniami, które można zaadaptować we własnym biznesie – możesz skorzystać i uczyć się od praktyków – Paweł Horodecki, Customer Services Director, Brand Active.

Bezpłatny e-book pobierz: tutaj

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Spotkanie kwartalne w Brand Active

15 lipca miało miejsce kolejne spotkanie kwartalne. Tym razem, ze względu na prawie 20-osobowy zespół, zebranie zostało zorganizowane w rzeszowskim Hotelu B&B. 
22.07.2020
Czytaj więcej Strzałka

Barcamp dla managerów Brand Active

Na co dzień dużo słyszymy o wartościach, które niosą za sobą szkolenia, warsztaty i podnoszenie swoich kompetencji. Nie umyka nam również fakt, iż w dzisiejszych czasach zasada work-life balance powinna być nadrzędna, bo tylko złote optimum może sprawić, że będziemy wydajni i zmotywowani. W trakcie..
7.07.2020
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz