Spotkanie kwartalne w Brand Active

15 lipca miało miejsce kolejne spotkanie kwartalne. Tym razem, ze względu na prawie 20-osobowy zespół, zebranie zostało zorganizowane w rzeszowskim Hotelu B&B. 

Celem tego typu spotkań jest nie tylko podsumowanie działań, jakie wdrożyliśmy w minionym kwartale i celów, jakie udało nam się spełnić, ale i poznanie nowej strategii i wyzwań, jakie będziemy podejmować w kolejnych miesiącach.

Spotkania kwartalne, na których uczestniczy cały zespół Brand Active to już tradycja od lat. Jest to kluczowy moment dla zarządu, managerów oraz specjalistów na weryfikację strategii firmy. Dzięki strategii, która jest widoczna i sprecyzowana dla wszystkich, każdemu jest łatwiej nadawać priorytety dla zadań i projektów, nie tylko zewnętrznych, ale również tych wewnętrznych – Marcin Rudzik, CEO Brand Active Sp. z o.o..

Mateusz Rybka
Community Builder w Brand Active. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami. Działał między innymi w Google Developer Group i PRz Racing Team. Jego zainteresowania to sprzedaż, marketing, rekrutacja i branża automotive.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM