Spotkanie kwartalne w Brand Active

15 lipca miało miejsce kolejne spotkanie kwartalne. Tym razem, ze względu na prawie 20-osobowy zespół, zebranie zostało zorganizowane w rzeszowskim Hotelu B&B. 

Celem tego typu spotkań jest nie tylko podsumowanie działań, jakie wdrożyliśmy w minionym kwartale i celów, jakie udało nam się spełnić, ale i poznanie nowej strategii i wyzwań, jakie będziemy podejmować w kolejnych miesiącach.

Spotkania kwartalne, na których uczestniczy cały zespół Brand Active to już tradycja od lat. Jest to kluczowy moment dla zarządu, managerów oraz specjalistów na weryfikację strategii firmy. Dzięki strategii, która jest widoczna i sprecyzowana dla wszystkich, każdemu jest łatwiej nadawać priorytety dla zadań i projektów, nie tylko zewnętrznych, ale również tych wewnętrznych – Marcin Rudzik, CEO Brand Active Sp. z o.o..

Mateusz Rybka
Community Builder, jego zainteresowania to sprzedaż, marketing, rekrutacja i branża automotive. Były Partnership Manager, Community Manager w Google Developer Group z niemal sześcioletnim doświadczeniem w Software Housie. Marketing Manager w PRz Racing Team

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Sposoby na wzrost klikalności (CTR) w wynikach organicznych

Widoczność witryny w wynikach wyszukiwania to niezwykle istotna kwestia. Ci, którzy mają świadomość, jaki wpływ ma pozycja strony internetowej w Google, starają się pozycjonować i optymalizować, aby zdobywała ona czołowe pozycje, które jak wiadomo – generują największy ruch użytkowników. Odpowiednia prezentacja strony w wynikach wyszukiwania pomoże przyciągnąć uwagę użytkowników, co przełoży się na większą liczbę kliknięć w linki prowadzące do naszej strony.
29.07.2020
Czytaj więcej Strzałka

Brand Active wśród ekspertów poradnika – pobierz bezpłatny e-book

Zmieniający się dynamicznie rynek daje przedsiębiorcom impuls do wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klienta, zadbania o jego potrzeby i wykorzystania obecnej sytuacji na rozwój swojego biznesu w kierunku online. Brand Active pomaga dostosować się do nowej rzeczywistości, dzieląc się wiedzą na łamach e-booka “Jak mądrze przenieść swój...
8.07.2020
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz