Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Brand Active z certyfikatem GetResponse

Brand ActiveAktualności Brand Active z certyfikatem GetResponse

Brand Active z certyfikatem GetResponse

Szkolenia stanowią dla naszej firmy  jedną z form inwestycji. Tym razem, biorąc udział w szkoleniu z e-mail marketingu w GetResponse, swoje umiejętności postanowił poszerzyć Adrian Longosz, który w Brand Active zajmuje się e-mail marketingiem, monitoringiem internetu i marketingiem szeptanym. 

 

GetResponse to platforma oferująca narzędzia do e-mail marketingu i sprawnego zarządzania kampaniami online, które pomagają zwiększyć sprzedaż oraz zmaksymalizować zwrot z inwestycji (ROI). Zapewnia również dostęp do nieograniczonych możliwości projektowania e-maili. 

 

Program Certyfikacyjny GetResponse daje możliwość zapoznania się z najlepszymi praktykami i metodami, które umożliwiają tworzenie skutecznych strategii e-mail marketingowych. Wdrożenie wiedzy przekazywanej przez praktyków pozwala na tworzenie zaawansowanych newsletterów, które przynoszą konkretne rezultaty. Kurs składa się z kilku modułów, po których dla utrwalania wykonuje się krótki test sprawdzający, dzięki czemu przekazywana wiedza może być od razu weryfikowana. Natomiast każdy moduł składa się z kilkuminutowych lekcji, które szczegółowo omawiają dane zagadnienie, dzięki czemu można poznać m.in.: najlepsze praktyki w tworzeniu treści w newsletterach lub ich szczegółową budowę. Test końcowy składa się zarówno z pytań teoretycznych, jak i praktycznych, kompleksowo sprawdzając nabytą wiedzę uczestnika. Program certyfikacyjny poszerzył moją wiedzę w zakresie budowania zaangażowanej bazy adresowej, tworzeniu skutecznych przekazów marketingowych. Zdobyłem wiedzę, w jaki sposób efektywnie zmieniać kliknięcia w sprzedaż- Adrian Longosz, Marketing Specialist, Brand Active.

 

Podsumowując, platforma GetResponse  pozwala w prosty i klarowny sposób zaplanować strategię e-mail marketingową, poznać odbiorców kampanii oraz nawiązywać z nimi długoterminowe relacje, które pozwolą przynosić korzyści obu stronom.

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.