Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Brand Active z tytyłem e-Gazele Biznesu

Brand ActiveAktualności Brand Active z tytyłem e-Gazele Biznesu
e-Gazele Biznesu

Brand Active z tytyłem e-Gazele Biznesu

Po raz kolejny przez Puls Biznesu został zorganizowany plebiscyt e-Gazele Biznesu. 20 listopada 2019 roku w warszawskim Hotelu Novotel zebrało się kilkaset osób, przedstawilcieli prężnie działających sklepów internetowych, których rocznie przychody mieszczą się w przedziale 50 tys. zł – 1 mln zł.

 

Nasza obecność na tegorocznej gali pokazuje i potwierdza, że Brand Active to agencja e-commerce, która doskonale odnajduje się również w handlu elektronicznym jako sprzedawca i potrafi generować zyskowną sprzedaż online m.in. w hobbystycznym sklepie strażackie.pl. Dzięki temu bardziej rozumiemy potrzeby naszych klientów- właścicieli sklepów internetowych. – Marcin Rudzik, CEO Brand Active

 

Podczas gali nie zabrakło przemówień reprezentantów takich firm jak eObuwie, Poczta Polska, MasterCard, a także raportów i statystyk ukazujących zmiany w e-commerce, które zaszły w ubiegłym, 2018 roku. Całe wydarzenie umilił koncert Mateusza Ziółko oraz bankiet.

 

e-Gazele Biznesu

 

 

 

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.