Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Pierwszy w Polsce Shopify Meetup

Brand ActiveAktualności Pierwszy w Polsce Shopify Meetup
Shopify Meetup Warszawa

Pierwszy w Polsce Shopify Meetup

Zespół Brand Active uwielbia wyzwania. Dowodem na to jest organizacja pierwszego w Polsce Shopify Meetup, który odbył się 5 grudnia w Warszawie. 

 

Jesteśmy łącznikiem z Shopify! Jako oficjalni partnerzy na co dzień korzystający z usług platformy sprzedażowej Shopify, mamy doświadczenie w tym zakresie, dlatego postanowiliśmy się nim podzielić. Z tego względu 5 grudnia, w Warszawskim Flipie zorganizowaliśmy pierwszy w Polsce oficjalny Shopify Meetup. 

 

Meetup to spotkanie specjalistów i pasjonatów organizowane cyklicznie na całym świecie. Pierwszą polską edycję poprowadziła Zofia Komada – eCommerce Manager Brand Active, która w życiu zawodowym zajmuje się wdrażaniem i obsługą sklepów Shopify w Polsce i za granicą. Podczas swojej prelekcji omówiła założenia tej platformy. Zwróciła uwagę na to, o czym warto pamiętać podczas konfiguracji systemu i jakie błędy są wówczas najczęściej popełniane. Główną częścią wystąpienia było przedstawienie i omówienie, naszym zdaniem, najlepszych darmowych i płatnych aplikacji, których wdrożenie rekomendujemy naszym klientom najczęściej. 

 

Cała prelekcja poprowadzona została zgodnie z całościowym założeniem wszystkich meetup’ ów Shopify – w luźnej atmosferze, która sprzyjała zadawaniu pytań i dzieleniu się swoimi doświadczeniami. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję również zadać pytania deweloperom i programistom, którzy na co dzień zajmują się m.in. tworzeniem dedykowanych aplikacji i indywidualnych rozwiązań. 

 

Pierwsza odsłona polskiego Meetup’ u za nami. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie tego typu spotkanie. Frekwencja i ciekawe, wciąż wywiązujące się dyskusje udowodniły, że Shopify cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem w naszym kraju. 

 

Agnieszka Waliłko

Content specialist. Pasjonatka pisania, na co dzień zajmuje się tworzeniem treści i prowadzeniem kanałów Social Media.