Zofia Komada dla Magazynu E-commerce

Zofia Komada – E-commerce Manager w Brand Active na łamach Magazynu E- commerce napisała o swoich doświadczeniach z zakresu prowadzenia multistore w różnych wersjach językowych.

 

“Jeśli myślisz o sprzedaży globalnej, a Twoim celem jest stworzenie sklepu bazowego, który dopasujesz następnie do realiów rynków zagranicznych, to musisz pamiętać o wielu kwestiach pobocznych. Czy to oznacza, że stworzenie multistore to długi i czasochłonny proces?” – pisze Zofia Komada, równocześnie odpowiadając na najczęściej zadawane pytania związane z prowadzeniem multistore.

 

Więcej o pożądanych cechach dobrego multistore, strategii i błędach związanych z ekspansją przeczytacie w Magazynie E-commerce.

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Brand Active z tytyłem e-Gazele Biznesu

Po raz kolejny przez Puls Biznesu został zorganizowany plebiscyt e-Gazele Biznesu. 20 listopada 2019 roku w warszawskim Hotelu Novotel zebrało się kilkaset osób, przedstawilcieli prężnie działających sklepów internetowych, których rocznie przychody mieszczą się w przedziale 50 tys. zł - 1 mln zł. Nasza obecność na tegorocznej.
22.11.2019
Czytaj więcej Strzałka

meetCommerce Rzeszów – spotkanie przy piwie

We wtorek, 29 października w rzeszowskiej kawiarni Hola Lola odbyła się kolejna edycja meetCommerce. Tym razem merytoryczny poziom wydarzenia był zaawansowany. W trakcie spotkania zaproszeni prelegenci poruszali kwestie związane z systemami PIM.
31.10.2019
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz