Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

CosLab nawiązuje współpracę z Brand Active

Brand ActiveAktualności CosLab nawiązuje współpracę z Brand Active

CosLab nawiązuje współpracę z Brand Active

Z przyjemnością informujemy, że grono naszych Klientów powiększyło się o spółkę CosLab, która świadczy usługi w zakresie opracowywania innowacyjnych receptur, przeprowadzania analiz i badań laboratoryjnych oraz produkcji kosmetyków, leków, wyrobów medycznych i suplementów.

Początek współpracy z CosLab

Celem współpracy z Brand Active ma być stworzenie luksusowego, nowoczesnego w swej formie sklepu online, który z jednej strony stanowić będzie wizytówkę firmy, a z drugiej da jej rozpoznawalność na rynku polskim i zagranicznym – Anna Molenda-Skowronek, Członek Zarządu, Coslab Sp. z o.o.

Projekt sklepu internetowego w oparciu o platformę Shopify

Jesteśmy dumni, że do grona naszych klientów dołączyła spółka CosLab. Dla całego zaangażowanego w projekt zespołu specjalistów priorytetem będzie wprowadzenie na rynek nowej marki i stworzenie rozpoznawalnego na skalę europejską sklepu online. Całość pracy opierać będziemy o platformę Shopify, której jesteśmy oficjalnymi partnerami – w tym projekcie zdecydowaliśmy się właśnie na nią z uwagi na sprzedaż za granicę, do której docelowo będziemy dążyli. Działania bazować będą na przemyślanej i kompleksowej strategii eCommerce, która połączy w sobie pracę we wszystkich najważniejszych obszarach. Kluczowe dla nas jest stworzenie sklepu, który stanowić będzie wizytówkę całej firmy CosLab – Zofia Komada, E-commerce Manager, Brand Active Sp. z o.o.

 

Podczas współpracy z marką Coslab chcemy przygotować optymalną ścieżkę rozwoju, która zapewni stopniowy progres i umocnienie pozycji sklepu na rynku.

Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.