Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top
Brand ActiveNarzędzia e-commerce BaseLinker integracja z Ceneo. Dobra wiadomość dla e-sprzedawców
Integracja Ceneo z BaseLinker

BaseLinker integracja z Ceneo. Dobra wiadomość dla e-sprzedawców

Prowadzisz sprzedaż w internecie korzystając z BaseLinkera? Ta informacja powinna Cię ucieszyć. Narzędzie to wzbogaciło się o integrację z najpopularniejszą w Polsce porównywarką cen, czyli Ceneo. Dzięki niej firmy sprzedające dotychczas swoje produkty z pomocą BaseLinkera w serwisach Allegro, eBay i Amazon zyskają dostęp do dynamicznie rosnącego marketplace Ceneo i milionów potencjalnych klientów.

 

Ceneo od lat funkcjonuje jako ciesząca się zaufaniem klientów porównywarka cen oraz marketplace, z opcją “Kup teraz”, która umożliwia klientowi zakup wielu różnych produktów od kilku sprzedawców w jednej transakcji. Dotychczas, sprzedawca był informowany za pomocą e-maila o fakcie zakupu na Ceneo i musiał sam zadbać o wprowadzenie zamówienia do swojej platformy sprzedażowej (jeśli ta nie zapewniała pełnej integracji dwukierunkowej).  Teraz, proces ten zostanie zautomatyzowany. Dzięki BaseLinkerowi zamówienia w serwisie Ceneo trafią bezpośrednio do systemu sprzedażowo-magazynowego.

 

Komu integracja BaseLinker i Ceneo przyniesie najwięcej korzyści? Nasze opinie.

  • Sprzedawcom nie posiadającym własnego sklepu internetowego – sprzedającym na platformach: Allegro, Amazon, czy eBay. Mogą oni wystawiać swoje produkty na Ceneo z dowolnego systemu magazynowego spiętego z BaseLinkerem.
  • Sprzedawcom posiadającym sklep internetowy bez pełnej, dwukierunkowej integracji z Ceneo. Od teraz wystawianie towarów w Ceneo jest łatwiejsze i szybsze, a zamówienia przekazywane są bezpośrednio do sklepu.

 

Integracja pozwoli wielu firmom dotrzeć z ofertą do milionów potencjalnych klientów (użytkowników Ceneo), skrócić proces zakupowy oraz zapewnić dużą oszczędność czasu dzięki automatyzacji.

 

Funkcjonalności integracji dwukierunkowej:

  1. Wystawianie ofert na podstawie magazynu sklepu internetowego, magazynu BaseLinkera, magazynu hurtowni lub innego magazynu podpiętego do systemu. Możliwe też  jest np. automatyczne wystawianie wszystkich nowych produktów, jakie pojawiają się w sklepie lub magazynie, bez dokonywania żadnej dodatkowej pracy – wystarczy że produkt pojawi się sklepie lub magazynie i może zostać od razu wysłany do Ceneo.
  2. Automatyczna synchronizacja stanów magazynowych i cen w ofertach.
  3. Pobieranie zamówień złożonych przez „Kup Teraz” w Ceneo do BaseLinkera i ewentualne przekazywanie ich dalej do sklepu internetowego.
  4. Ściąganie stanu magazynowego w sklepie lub magazynie BaseLinkera towarów zakupionych bezpośrednio na Ceneo.

 

Pakiet korzyści dla nowych klientów

Dla klientów, którzy chcieliby dołączyć do Ceneo, korzystając z narzędzia BaseLinker, firmy te przygotowały bonus na start:

  • Tygodniowa promocja sklepu na głównej stronie Ceneo
  • Bon 200 zł na usługę „Podświetlania ofert” (opcja dostępna dla podmiotów posiadających własny sklep internetowy).
  • Bon 200 zł na usługę „Licytacja pozycji ofert”
  • Darmowa usługa „Ochrona Marki” przez 3 miesiące

 

Aby aktywować bonusy należy skontaktować się z obsługą Ceneo zaraz po rejestracji kont i podłączeniu go do BaseLinkera, na adres: wsparciesklepu@ceneo.pl

 

Szczegółowe informacje:

 

 

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji BaseLinkera i Ceneo w Twoim sklepie Shoper?

Napisz: biuro@brandactive.pl

Maciek Wojciechowski

Marketingiem zajmuję się ponad 8 lat. Realizowałem projekty dla mikroprzedsiebiorców z mikro budżetem i dużych korporacji, dla których pieniądze to tylko cyferki. Niezależnie od firmy, projektu, budżetu cenię pracę z ludźmi i dla ludzi.