O nas

Wspieramy eCommerce i zwiększamy sprzedaż.
Specjalizujemy się w eCommerce co jest nie tylko naszą pracą, ale i pasją. Jesteśmy praktykami biznesu ponieważ posiadamy również własne sklepy internetowe. To sprawia, że znamy potrzeby właścicieli sklepów internetowych tych mniejszych jak i tych większych. Nie jesteśmy typową agencją interaktywną, dostarczamy usługi w zupełnie nowej formule, która skutecznie podnosi sprzedaż naszych klinetów.

Najnowsze artykuły

Tworzymy e-sklepy i zwiększamy sprzedaż

biuro@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

0
  • Brak produktów w koszyku
Top

Polskie płatności w Shopify. PayU już wkrótce dostępne?

Brand ActiveNewsy Polskie płatności w Shopify. PayU już wkrótce dostępne?

Polskie płatności w Shopify. PayU już wkrótce dostępne?

 

Shopify to jedna z najszybciej rozwijających się platform e-commerce, na silniku której stoi ponad 600 000 internetowych sklepów wraz z ponad 1 000 000 aktywnych użytkowników.

 

Tworzenie e-biznesu w oparciu o platformę Shopify staje się coraz bardziej popularne w Europie, w tym również w naszym kraju. Wielu polskich przedsiębiorców decyduje się na zagraniczną ekspansję przy pomocy Shopify. Jednak większość z nich rezygnuje, zdając sobie sprawę z ograniczeń, które napotykają przy wprowadzenia popularnych w Polsce metod płatności online.

 

Jakie zatem opcje płatności mają dotychczas polscy właściciele sklepów online, którzy chcieliby stworzyć  sklep w oparciu o wspomnianą platformę? Lista wspieranych przez Shopify metod płatności w Polsce jest długa i zawiera m.in. 2Checkout, BitPay, MultiSafepay, PayPal Express Checkout, WorldPay, ePay, PAYMILL czy Skrill.

 

Na jakie rozwiązania mogą liczyć polscy przedsiębiorcy?

 

Co mają zrobić zatem przedsiębiorcy, którzy bez możliwości wdrożenia popularnych polskich metod płatności, nie wyobrażają sobie uruchomienia sklepu Shopify? Opcję są dwie:

 

Jeśli chcesz, by Twoje prowizja w Przelewy24 wynosiła poniżej 1,6%- napisz do nas!

 

 

PayU już wkrótce dostępne?

 

Nasuwa się pytanie, kiedy będzie możliwe zintegrowanie najbardziej popularnej metody płatności online w Polsce, czyli PayU ze sklepem na silniku Shopify? Z nieoficjalnego źródła udało nam się dowiedzieć, że takie działania zaplanowane są na drugi kwartał 2019 roku!  

 

Pozostaje nam więc czekać i liczyć, że już wkrótce Shopify zacznie wspierać PayU i większość polskich przedsiębiorców, którzy nie byli przekonani, co do założenia sklepu na tej platformie, przestanie mieć obiekcje.

 

Chcesz otrzymywać informacje o ważnych zmianach eCommerce?
Dołącz do subskrybentów i bądź na bieżąco
Subskrybując wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-commerce, poradników, informacji o usługach i promocjach Brand Active.
Zofia Komada

E-commerca Manager, od lat związana ze światem start-up'ów i branżą handlu internetowego. Pasjonatka nowych technologii i wdrażania niekonwencjonalnych rozwiązań. Na co dzień zajmuje się koordynowaniem działań w projektach e-commerce i poszukiwaniem najskuteczniejszych metod dotarcia do klientów.