Agencja e-commerce | Strategia, Marketing, Optymalizacja, Audyt

info@brandactive.pl

+48 17 770 73 96

Top

Rozpoczęliśmy certyfikację w Shopify

Brand ActiveAktualności Rozpoczęliśmy certyfikację w Shopify

Rozpoczęliśmy certyfikację w Shopify

Jako Partner Shopify stale rozwijamy swoje umiejętności, czego przykładem jest zapoczątkowane w marcu pozyskiwanie certyfikatów Partner Academy, których na naszym koncie mamy już cztery.

Kolejny poziom kwalifikacji i rozwoju, zdobywając certyfikat Business Fundamentals, osiągnęli Zofia Komada i Piotr Znamirowski, E-commerce Managerowie w Brand Active. Uzyskany certyfikat odzwierciedla poszerzenie wiedzy z zakresu sprzedaży, marketingu oraz zarządzania projektami.  

Certyfikat Theme Development sprawdza wiedzę z zakresu budowy i struktury szat graficznych Shopify, Liquid’u strony, dopasowywania stylów, front i backendu, kwestii związanych z SEO oraz specyfikacji integracji sklepów z dedykowanymi aplikacjami. Do grona posiadaczy tego certyfikatu dołączyli Taras Andrukhiv – Front-end Developer i Hubert Strawa – Junior Front-end Developer, specjaliści w Brand Active.

Należąc do programu Shopify Partners, zespół specjalistów Brand Active ma możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w kursach Shopify Academy. Z zaangażowaniem korzystamy z certyfikowanych szkoleń w obrębie akademii, poszerzając swoją wiedzę z zakresu m.in. tworzenia skutecznych strategii rozwoju sklepów opartych o ten silnik. Dla każdego z nas jest to również sposób na usystematyzowanie posiadanych już umiejętności oraz łączenie ich z tymi nowo nabytymi -Zofia Komada, E-commerce Manager, Brand Active

W planach firmy jest ciągły rozwój, nauka i zdobywanie kolejnych certyfikatów, które będą potwierdzeniem naszej wiedzy z zakresu platformy Shopify.


Agnieszka Pańczak

Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.