Shopify storefront signage – wspieraj swój biznes online

Obecnie panująca sytuacja związana z pandemią COVID-19 sprawiła, że twórcy i developerzy Shopify stale szukają sposobów na promowanie sklepów online. Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli sklepów stacjonarnych, stworzyli darmowy moduł, który pozwala na wygenerowanie kodu QR przekierowującego do witryny sklepu internetowego. W praktyce informacja z kodem ma zachęcać ludzi odwiedzających stacjonarne punkty do zakupów online i informować o możliwości ich dokonywania.
 

Darmowe narzędzie dla właściciel sklepów Shopify

 
Zamysł tego modułu jest taki, by każdy właściciel sklepu Shopify mógł z łatwością wygenerować indywidualny kod QR przenoszący do sklepu online, dodać własną notkę i w prosty sposób spersonalizować całość widoku.
 
Jak wygląda to w praktyce?
 
Całość procesu ogranicza się do kilku kroków:
 
1)Należy wejść na stronę
 
2)Wybrać szablon
 
3)Dodać spersonalizowaną wiadomość
 
4)Pobrać gotowy plik i wydrukować
 
5)Umieścić informację w widocznym miejscu
 

WYPRÓBUJ SHOPIFY PRZEZ 90 DNI ZA DARMO → SHOPIFY.COM/TRIAL

 
POZNAJ NASZE USŁUGI SHOPIFY – TUTAJ

Zofia Komada
Head of Sales w Brand Active. Związana z branżą eCommerce od 7 lat, doradza klientom zagranicznym i polskim w doborze systemu sklepu internetowego. Prowadzi konsultacje w obrębie Shopify Plus, prezentując możliwości platformy, jej mocne strony, przewagi konkurencyjne, ale również ograniczenia. Koordynowała działania wdrożeniowe i marketingowe m.in. w projektach Decathlon, Klinika La Perla, Lestello, Manufaktura w Bolesławcu czy Viola Hair Extensions.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Shopify vs Shopify Plus – porównanie systemów e-commerce

Shopify to dynamicznie rozwijająca się platforma e-commerce, która z roku na rok poszerza swoje grono odbiorców. Potwierdza to fakt, że przychód za drugi kwartał 2020 roku wzrósł niemal dwukrotnie w stosunku do drugiego kwartału 2019 i wyniósł 97%. Co sprawia, że Shopify jest tak atrakcyjną platformą z którą warto zacząć przygodę z branżą e-commerce oraz jakie korzyści niesie za sobą wybór tego rozwiązania?
25.09.2020
Czytaj więcej Strzałka

Design & Psychologia UX Shopify

Twórcy oraz developerzy Shopify kierują się w swoich działaniach maksymalną optymalizacją sklepu pod kątem użyteczności dla właścicieli i klientów, dokonujących zakupu. Nie inaczej dzieje się w przypadku całego środowiska UX/UI designerów Shopify, którzy w swojej pracy łączą najnowsze trendy z kluczowymi aspektami psychologii, tworząc wspólnie całą filozofię Shopify w kontekście projektowania sklepów. Ten artykuł jest zbiorem najważniejszych kwestii związanych z designem i psychologią UX, które wykorzystywane są w Shopfiy.
17.09.2020
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz