Zespół Brand Active na CrossDuathlon 2019 w Stalowej Woli

W niedzielę, 9 czerwca 2019 r. pracownicy Brand Active, przełamując granice własnych możliwości, wzięli udział w nowatorskiej imprezie sportowej- III CrossDuathlon Stalowa Wola.
Duathlon czyli połączenie popularnego biegania z jazdą na rowerze to duża dawka zbalansowanego ruchu. Promowanie inicjatyw prozdrowotnych w zespole to zarówno troska o dobre samopoczucie, jak i doskonała okazja do integracji.
Tegoroczny duathlon to nie jedyna inicjatywa sportowa, w jaką angażują się pracownicy Brand Active. Półmaratony, kolarstwo to aktywności, które towarzyszą wielu z nich. Mamy nadzieję,że podejmując tego typu działania, sportowego ducha uda się zaszczepić wśród jeszcze większego grona pracowników.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z CrossDuathlon 2019.

Agnieszka Pańczak
Office Manager w Brand Active. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy biura. W ramach działań PR organizuje eventy i dba o kontakt z mediami.

Chcesz pracować z doświadczonymi specjalistami?

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Polecane wpisy

Audyt sklepu internetowego. Jak się do niego przygotować?

Audyt sklepu internetowego to projekt wymagający nie tylko przygotowania ze strony samego wykonawcy, ale również firmy, a szczególnie zarządu, który jest zleceniodawcą. Zawsze to powtarzam moim klientom, żeby przygotowali się do tego czasu, w którym wkroczę do firmy jako niezależny konsultant.
18.06.2019
Czytaj więcej Strzałka

Brand Active podsumowuje trzeci rok działalności [INFOGRAFIKA]

W tym roku Brand Active obchodzi 3 lata istnienia na rynku. Jak firma rozwinęła się na przestrzeni lat? Zapoznajcie się z infografiką prezentującą wyniki zarówno na polu współpracy z klientami, jak i wewnętrznego rozwoju firmy.
31.05.2019
Czytaj więcej Strzałka

Dodaj komentarz